Son Haberler

Kalpler Bir, Bayram Bir!

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Kurban Bayramı vesilesiyle bir...

Erenler’de Altyapı Çalışmaları Başladı

Erenler’de Dilmen mahallesi, Küpçüler Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ve Erenler...

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Tever, Hendek’i Karış Karış Gezdi

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Hendek’te bulunan kooperatif ve sivil toplum kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ramazan ayı ilçe programlarını Hendek ile sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Hendek Hentır Tırcılar Kooperatifini, Gül Minibüsleri ve Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini, Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odasını, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını, Berberler ve Kuaförler Odasını ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret ederek, İftarını Hendek Semerkand Vakfında Kur’an Kursu öğrencileri ile birlikte yaptı.

Hendek ziyaretlerini değerlendiren İl Başkanı Yunus Tever, “Durmadan, yorulmadan ilk günkü aşkla tüm kadrolarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşehrilerimiz ile buluşmak için gün boyunca Hendek’teydik. Hendek İlçe Başkanımız ve teşkilat mensuplarımızla beraber iftar öncesi çarşı merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onların talep ve temennilerini dinledik. Hendek Tırcılar, Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatiflerini ziyaret ederek, taşımacılık sektörünün talep ve beklentilerini konuştuk. Çözüm önerilerimizi paylaştık. Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’nu ziyaret ederek, ilçede sürdürülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Berberler Odası Başkanını ziyaret ederek; esnaflarımızın talep ve gündemindeki konular üzerine istişarelerde bulunduk. İftarımızı Semerkand Vakfı ile birlikte yaptık. Ev sahipliği ve ilgileri için kendilerine teşekkür ediyorum.

Ramazan; birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin gücünü yeniden idrak etme, kavrama ayıdır. AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı önemine ve manasına uygun bir şekilde ihya etmenin gayreti içerisindeyiz. İftar buluşmalarımızla, hane ve esnaf ziyaretlerimizle, sahur programlarımızla toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağlarımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. AK Parti Sakarya teşkilatlarımız; Milletvekilleriyle, Belediye Başkanlarıyla, ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla hamdolsun bereketli bir Ramazan ayını geçiriyor. Arkadaşlarımız fakir fukaranın, garip gurebanın, mazlum ve mağdurların kapısını çalıyor, dertlerine derman, sıkıntılarına ortak oluyor. Rabbim tuttuğumuz oruçları yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Muhalefetin ramazanın manevi atmosferini zehirleme çabalarına rağmen, bu mübarek günleri Sakarya’mızda en güzel ve en verimli şekilde yaşamaya ve yaşatmaya özen gösteriyoruz. Muhalefet yandaşlarıyla birlikte boğaz manzaralı beş yıldızlı lüks otellerin kral dairelerinde halkçılık oynarken, elektrik faturaları üzerinden popülist siyaset gütmeye çalışırken, biz kendi vatanseverlerimizle birlikte vatandaşlarımızın yanında gönül coğrafyamızdaki ihtiyaç sahiplerine de ulaşmanın mücadelesini veriyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye’nin inşasında yaşanan sancıların, küresel düzenin oynadığı oyunların ve ekonomik tahribatın üstesinden gelmenin mücadelesini veriyoruz. Elbette bugünleri de ‘enflasyona karşı vatandaşlarımızı bugüne kadar ezdirmedik ve ezdirmeyeceğiz’ diyen Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığıyla, liderliğiyle aşacak ve buralardan da güçlenerek çıkacağız inşallah.  Tüm dünyanın içinden geçtiği bu buhrandan en az etkilenerek ve desteklerimizi artırarak yolumuza devam edeceğiz. Evet, biz her hâl ve şart altında dik duracağız. Allah’ın rızasını kazanma ve milletimizin duasını alma dışında hiçbir karşılık beklemeden şehrimize ve milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bizim ilham ve güç kaynağımız da tek muhatabımız da milletimizdir. Bugün Hendek’te bizleri bağrına basan, Sayın Cumhurbaşkanımıza sevgi ve muhabbetlerini sunan tüm Hendekli esnaflarımıza, vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hendek Puna Ortaköy’de teravih namazı sonrası vatandaşlarla buluşan İl Başkanı Tever, Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve Puna Ortaköy Muhtarı Orhan Çalıcı’yı ziyaret ederek, mahalledeki çalışmalar ve talepler hakkında bilgiler aldı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Kalpler Bir, Bayram Bir!

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Işıksu'nun mesajında, bayramın huzur ve sevgi dolu...