Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı Tamamlandı

Kategoride Diğer

AK Parti’de 2023 seçimlerine teşkilatı güçlü bir şekilde hazırlamak için başlatılan eğitim atağının Sakarya’daki ikinci ayağında Mahalle Başkanlarına verilen eğitimlerle sona erdi.

Adapazarı Kültür Merkezi’nde ve Serdivan Kültür ve Kongre Merkezi’nde ayrı ayrı oturumlarla düzenlenen eğitim programlarına tüm Mahalle Başkanları katıldı. Teşkilatçılık Tecrübe Paylaşımı, Etkili İletişim, Motivasyon, Siyasal İletişim ve Yeni Medya başlıklı 4 ayrı ders olarak eğitimler gerçekleşti.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, mahalle başkanlarına yönelik eğitimin ayrıntılarını paylaşarak “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganı ile tüm teşkilat mensuplarını kuşatacaklarını belirtti.

Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programının Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığının aylar süren planlamaları neticesinde ortaya çıktığını ve bilimsel anlamda da kullanılabilir 60 bin soru formunun işlenmesiyle bir ihtiyaç eğitim analizi ile belirlendiğini kaydeden İl Başkanı Yunus Tever, “Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımız tarafından ince elenip sık dokunarak bir planlama ile ortaya çıkan Teşkilat Akademisi Eğitim Programımızı bu hafta Sakarya’mızda Mahalle Başkanlarımıza gerçekleştirmiş olduk. Başta teşkilat eğitimi, motivasyon, siyasal iletişim ve yeni medya düzeni gibi çokça konuştuğumuz konular üzerine alanında uzman kişiler tarafından Mahalle Başkanlarımıza verimli bir eğitim programı icra etmiş olduk. Daha önce İl-İlçe teşkilat mensuplarımıza bir eğitim programımız olmuştu ve geri dönüşleriyle bizlere çok verimli çıktılar sağlamıştı. 2023 seçimlerine hazır olan AK Parti teşkilatlarımızı bu eğitim programlarıyla daha da güçlendirmiş ve bezemiş olduk. İcraatların halka nasıl anlatılacağı konusunda da eğitimlerimiz sürecek. AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen mahalle eğitimlerin ilk aşaması “Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı” konulu ders ile Önceki Dönem Başbakan Yardımcımız, Ankara Milletvekilimiz Sayın Yalçın Akdoğan ile Mahalle Başkanlarımıza verilmiş oldu. “Ekili İletişim” konulu ders Kişisel Gelişimci ve Eğitimci Şaban Kızıldağ tarafından, “Siyasal İletişim ve Yeni Medya” konulu ders ise Gazeteci Yazar Murat Çiçek tarafından Mahalle Başkanlarımıza verilmiş oldu. Günün son dersi ise “Motivasyon” konulu alanda Yazar ve Şair Nurullah Genç tarafından teşkilat mensuplarımıza verilmiş oldu. Eğitim Programımıza katılan Kıymetli Eğitimcilerimize ve tüm Mahalle Başkanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. AK Parti’miz bu tür başarılı eğitim programlarıyla kendini yenilmeye, teşkilatlarını kuşatmaya ve geliştirmeye durmadan devam edecek inşallah” ifadelerine değindi.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...