Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

SAÜ’de ilk iftar yoğun katılımla Kampüs Camiinde gerçekleşti

Kategoride Diğer

Sakarya Üniversitesinde Ramazan-ı Şerif Ayının ilk iftarı öğrencilerin yoğun katılımıyla Kampüs Camiinde gerçekleştirildi.

Kurulan iftar çadırına Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç ve Prof. Dr. Temel Gürdal katıldı.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan iftar programında yaptığı konuşmasında, “Ramazan Ayı mübarek bir ay bu vesile ile kampüsümüz de şenlendi. Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle hafta içi her gün bu çadırda sizlere iftar yemeği, ikram edilecek. Hayırlı ve huzurlu bir ramazan temennisinde bulunuyorum. Ramazanın bu ilk günlerinde gireceğiniz ara sınavlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

İftar öncesi konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Değerli öğrenci kardeşlerim, Ramazan Ayınızı tebrik ediyorum, içinde bulunduğumuz bu bereketli ayda sizlerle aynı sofraya oturmaktan mutluluk duyuyorum, Mevla’m tutuğumuz oruçları kabul etsin” ifadesini kullandı. Başkan Yüce, vize haftası için öğrenciler başarılar diledi.

İftar programı ilahi ve sema gösterisi ile sona erdi.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...