Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Sakarya Türkav’da Recai Ciran güven tazeledi.

Kategoride Diğer

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Sakarya Şubesi’nin 10’ncu olağan kongresi, 03 Nisan 2022 tarihinde il merkezinde bulunan Demir-Yol İş Sendikası Konferans Salonunda yapıldı.

Türkav Sakarya Şubesi olağan genel kurulu toplandı. Toplantıya MHP Grup Başkan vekili Muhammed Levent bülbül, Türkav Genel başkanı Ebubekir Korkmaz, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocağı Sakarya il başkanı Soyhan Sofuoğlu, Hendek Belediye başkanı Turgut Babaoğlu, Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi Mehmet Düzlü ve Kamu-Sen e bağlı Sendika başkanları, MHP Adapazarı, Geyve ve Hendek ilçe başkanları ile Türkav Kocaeli İl başkanı Çetin Keskin ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vakıf üyesinin yanı sıra Sakaryalı Ülkücüler yoğun ilgisi ile görkemli bir katılım gerçekleşti.

Türkav Sakarya Şube Başkanı Recai Ciran’ın şu veciz sözleri ile açılış konuşmasını başlattı. “Türkav, Aklı hep Türkiye de olan, Kalbi Vatan diye atan, Türkiye ve bütün Türk dünyası sevdalısı ülkücülerin vakfıdır. Bizler bir yandan eğitim ve sosyal faaliyetler yaparken, diğer yandan da Türk dünyasının birlik beraberliğini hedefleyen konferans panel ve seminerlerle Aziz Türk milletine hizmet etmeyi şiar edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Bu yıl, Ramazan ayına denk gelmesi ve cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş Bey’in hakka irtihalinin yıl dönümü olması vesilesiyle kongre öncesi kuran tilaveti ve okunan hatimler için dua yapıldı.

Kongrede konuşma yapan Türkav Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Birlik ve beraberliğin güç getireceğine dair vurgu yaptı.

Ayrıca kongreye teşrifleriyle güç katan, MHP Grup Başkan Vekili Muhammed Levent Bülbül’de yaptığı konuşmada gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Tek liste olarak gidilen seçimde Recai Ciran ve yönetimi güven tazeledi. Yönetimde daha önce bulunan bazı yöneticilere plaket verildikten sonra kongre büyük bir çoşku içerisinde tamamlandı.

TÜRKAV Sakarya Şubesi, bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları ile önümüzdeki günlerde de, gündemde olacaklarına dair bilgiyi yeni kongre ile birlikte tüm kamuoyu ile paylaştı.

2022 Sakarya Türkav yönetim kurulu

RECAİ CİRAN
MURAT YILDIRIM
MURAT YALÇIN
SİNAN ŞEN
ÇETİN AKBOYUN
MUHAMMED ALEMDAR
ERHAN KANTERE
İBRAHİM ÇELİK
ERSİN VURAL
MURAT DERELİ
KEMAL UĞUR ÇİFTÇİ
SEFA KAAN AKÇAY
ÖMER KARADENİZ
FERHAT DUMAN
FATİH DİNÇ
ŞÜKRİYE DEMİR
SEZGİN YILMAZ
METİN ÖKER

Denetleme kurulu
ŞENTÜRK YILMAZ
KENAN TOKA
ERHAN GÖKDEMİR
HÜSEYİN ÇALIŞKAN
ERCAN MASAL
SUAT KOL

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...