Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Resim yarışmasında dereceye girenler ödüllerini Başkan Yüce’den aldı

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 23 Nisan Çocuk Oyunları Şenliği Bisiklet Dostu Şehir Resim Yarışması’nda dereceye giren ilk 5 öğrenciye hediye bisikletlerini takdim etti. Başkan Yüce, “Bugün burada çok değerli misafirlerimizi ağırladık. Aslında onlar misafir değil bu makamın gerçek sahipleri. Bilim ile yetişen, ilmini bilen ve tarihine hakim neslimiz ile her geçen gün daha büyük başarılara imza atmak Türk toplumuna nasip olmaya devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlenen 23 Nisan Çocuk Oyunları Şenliği Bisiklet Dostu Şehir Resim Yarışması’nda dereceye giren ilk 5 öğrenciye hediye bisikletlerini makamında takdim etti. İl genelinde bin 469 öğrencinin katıldığı yarışmada dereceye giren ve bisiklet ödülünü alan öğrenciler, Başkan Yüce’ye teşekkür etti.

Bugünün çocukları yarınların söz sahibi

Erenler Kayalar Reşitbey İlkokulu öğrencisi Deniz Nazım Özberk, Karasu Canada Okulları öğrencisi Dilşat Miray Çelik, Geyve Akdoğan İlkokulu öğrencisi Caner Kara, Erenler Mefküre İlkokulu öğrencisi Yüsra Korkmaz ve Adapazarı Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencisi Ecmel Yıldız ödüllerini aldıktan sonra Başkan Yüce ile hatıra fotoğrafı çekildi. Başkan Yüce, aynı zamanda Hafızlık Bölge Birincisi olan Furkan Dimaoğlu ve İl Zeka Oyunu Şampiyonu olan Ömer Keskin’ e de bisiklet hediye etti. Öğrencilere hediyelerini verdikten sonra açıklamalarda bulunan Başkan Yüce, bugünün çocukları yarınların ise söz sahibi olacak öğrencilerin eserlerini ve başarılarını görmekten gurur duyduğunu ifade etti.

“Büyükşehir Belediyesi olarak çocuklarımızın destekçisiyiz”

Çocukların resimlerini inceledikten sonra onlarla hatıra fotoğrafı da çektiren Başkan Yüce, “Bugün burada çok değerli misafirlerimizi ağırladık. Aslında onlar misafir değil bu makamın gerçek sahipleri. İnşallah gelecekte kendilerini daha önemli yerlerde şehrimizi ve ülkemizi temsil ederken göreceğiz. Her çocuğumuz bizim için ayrı bir cevher. Bugün resim alanında ki cevherlerimize ödüllerini takdim ettik. Jürimiz bin 469 resim arasından değerlendirmelerini yaparak ilk 5 resmi zor olsa da seçmişler. Biz de gördük çok beğendik. Yarışmaya katılan ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin bisiklete verdiği değeri resmeden tüm çocuklarımızın ellerine sağlık. Biz hayata geçirdiğimiz projelerle çocuklarımızın her zaman yanındayız ve yanlarında olarak onları en iyi şekilde desteklemeye de devam edeceğiz. Bilim ile yetişen, ilmini bilen ve tarihine hakim neslimiz ile her geçen gün daha büyük başarılara imza atmak Türk toplumuna nasip olacak” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...