Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Kurumlarda Sürdürülebilir Gelişim SATSO Akademi’de Anlatıldı

Kategoride Diğer

SATSO ile TOBB ETÜ-SEM işbirliğinde “Kurumlarda Sürdürülebilir Gelişim ve Öğrenen Organizasyonlar” konulu online eğitim gerçekleştirildi.

SATSO Akademi platformu üzerinden online olarak Eğitmen Özlem Yurdanur’un sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde kurumsal eğitim ve gelişim, öğrenen organizasyon, yaratıcılık, süreklilik ve sürdürebilirlik, eğitim ortamları yaratmak sosyoekonomik anlamda birçok önemli bilgi SATSO üyeleriyle paylaşıldı.

Eğitmen Yurdanur kurumsal eğitim yönetimi uygulamaları, kurumsal yapıların varlıklarını anlamlı bir şekilde sürdürebilmeleri için her zaman önemini koruduğuna dikkat çekerek, “Kurumsal öğrenme yapılan iş süreçlerine katkı sağlar. Öğrenilen organizasyon bakış açısı ve kafayla alakalı bir süreçtir. Öğrenme ortamlarının yaratılması bireyler üzerindeki motivasyon oranını arttırır ve değişim içerisinde var olduğumuz bu süreçte öğrenme stratejilerini değiştirmemiz gerekir.

Kurumlarda sürdürülebilir gelişim için, kurumun stratejisi ve hedefleri, teknolojik değişim yetkinlikleri, performans kariyer/yedekleme, müşteri beklentileri, yeni ürünler iş mevzuatı, işin içeriğindeki değişiklikler göz önünde bulundurulmalıdır. Kurumların ölçme değerlendirme aşamalarını uygulamaları gerekir. Kurum olarak neredeyiz, rakipler bizden nerede, paydaş analizleri yapmak, müşteri tedarikçi bizleri nasıl görüyor sorularını kurum kendisine sormalıdır.” ifadelerini kullandı.

Katılımın yoğun olduğu eğitim, soru-cevap bölümünün ardından noktalandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...