Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Karasu Belediyesinden Çocuklara Özel 23 Nisan Şenliği

Kategoride Diğer

Karasu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “Çocuk Şenliği” ve çeşitli etkinliklerle kutladı.

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle “Çocuk Şenliği” düzenledi. Birbirinden farklı etkinlik ve oyunlarla çocukların eğlenceli vakitler geçirdiği etkinlik 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Pazaryeri Otopark alanında gerçekleştirildi.

Mehter takımının Atatürk Bulvarından başlayıp gösteri alanına gelmesiyle başlayan Çocuk Şenliği programında gönüllerince eğlenen çocuklar; yüz boyama, çeşitli aktiviteler ve şişme oyun alanlarında günün tadını çıkardılar. Şenlik boyunca çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı şekeri ikram edildi.

“Çocukların yüzündeki gülümseme, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı daha anlamlı hale getiriyor. Yeter ki onlar hep gülsün” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tüm dünya çocuklarının bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı cennet İlçemiz Karasu’da coşkuyla kutladık. Çocuklarımızı, ülkemizin geleceği için en önemli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz.  Bugün, çocuklarımız için birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Mehter takımının gösterisi de gerçekten izlemeye değerdi. Çocuklarımızın, etkinliğimiz aracılığıyla bayramı eğlenerek ve birbirleriyle güzel bir iletişim kurarak kutladığı kanaatindeyim. Onların bu mutlu gününde doyasıya eğlenmelerine vesile olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...