Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Karasu Belediyesi E-Belediye Sisteminde Sona Yaklaştı

Kategoride Diğer

Başkent temaslarına ara vermeden devam eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, gerçekleştirdiği görüşmeler kapsamında, İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı ve Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 12. Ceza Dairesi Başkanlığına ziyaretler düzenledi.

İlk olarak İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı İshak Sarı, e-Belediye Bilgi sistemi için son görüşmeleri İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Kemal Sucak ve e-Belediye Proje Koordinatörü Şükrü Çiçek ile yaptı.

“e-Belediye”

e-Belediye Bilgi Sistemi hakkında bilgi veren Başkan İshak Sarı; “Önemli bir hizmeti daha halkımıza sunmak için gün sayıyoruz. İçişleri Bakanlığı’nın belediyelerin tek veri tabanında ortak bir altyapıda, standart yazılımlarla tüm iş ve işlem süreçlerini elektronik ortamda yapabilmeleri ve yerel hizmetlerin elektronik ortamda vatandaşa sunulmasını sağlamak için hayata geçireceği e-Belediye Bilgi sisteminde sona yaklaştık. Allah’ın izniyle kısa bir zamanda e-Belediye Bilgi Sistemini İlçemizde hayata geçireceğiz. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Kemal Sucak ve e-Belediye Proje Koordinatörü Şükrü Çiçek ile bir araya geldik. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Belediye Başkanı İshak Sarı, İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü ziyaretinin ardından, Karasu’da devam eden yatırım ve hayata geçirilmesi planlanan projeler ile ilgili olarak Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Eski Başkontrolör Halil Memiş’i makamında ziyaret etti.

Başkan İshak Sarı, Ankara ziyaretlerinde son olarak, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 12. Ceza Dairesi Başkanı Nazmi Hakan’ı makamında ziyaret etti.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...