Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı durmuyor

Kategoride Diğer

#SözSendeAdapazarı projesi kapsamında ilçeyi adım adım dolaşan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, Ramazan ayında da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri son olarak Kudüs caddesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: “Saha çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Mübarek Ramazan ayında da iftar öncesi ve sonrası programlarımız devam ediyor. Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi büyük bir ekonomik sıkıntı içinde olan hemşehrilerimizin partimize olan yoğun ilgisine yetişmeye çalışıyoruz. İlçemizin dört bir yanından partimize katılmak isteyen vatandaşlarımızın,  partimizi ülkemizin içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtaracak parti olarak görmesi bizleri son derece memnun etmektedir. Hemşehrilerimizden aldığımız bu teveccüh ile var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz ve büyük bir umut, büyük bir heyecanla seçimleri bekliyoruz. Herkes görecek Ülkenin tamamında olduğu gibi şehrimizde de sandıklar açıldığında çok şey değişecek, çok şey iyi olacak” diye belirtti.

 
 
Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...