Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Işıksu ASKON’un konuğu oldu

Kategoride Diğer

İş dünyası STK’ları ile buluşmalarını sürdüren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON)’un konuğu oldu ve dernek üyesi firma ve kuruluşların temsilcileriyle buluştu. Buluşmada birliktelik vurgusu yapan Işıksu, “Birlikte aşamayacağımız hiçbir engel yok, Adapazarı bizim sevdamız, hep birlikte üretmeye, milletimizin refahı için mücadele etmeye devam edeceğiz inşaallah.” dedi.

Işıksu İş Dünyası ile Buluşuyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Ekonomi Ticaret Derneği, Sakarya Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği’nin daveti üzerine kısa süre içerisinde ziyaretler gerçekleştiren Başkan Mutlu Işıksu bu sefer de ASKON’un daveti üzerine çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerini sürdüren firma ve kuruluşların temsilcileriyle buluştu. Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, meclis üyeleri Behlül Bayrak ve Besim Kıratlı’nın katılımıyla gerçekleşen buluşmada, birliktelik vurgusu yapan Başkan Işıksu, “Bizler istişareyi önemsiyoruz, Adapazarı’mızı ortak akıl, ortak irade ve ortak kararlar etrafında yönetiyoruz. Daha önce Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Ekonomi Ticaret Derneği, Sakarya Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği’nden davetler aldık ve Adapazarı’mız için hayata geçirdiğimiz ve tasarladığımız projeleri kendileriyle paylaştık. Şehrimiz hepimizin ortak paydası, birlikte aşamayacağımız hiçbir engel yok. Şehrimizin ve ülkemizin gelişimi, milletimizin refahı için değer üretmeye devam edeceğiz inşaallah.” diye konuştu.

ASKON ile Toplantı

ASKON üyeleriyle gerçekleşen ve gerçekleşecek olan projelerini paylaşan Başkan Işıksu, “Adapazarı’nı çok seviyoruz diyerek çıktığımız yolculuğumuzu ‘Adapazarı’nda işler yolunda’ diyerek sürdürüyoruz. Bu yıl açılışlarımıza hazırlanıyoruz. Adapazarı’mızın her noktasına ve her mahallesine yönelik projeler üretiyor ve bunları birer birer hayata geçiriyoruz. Adapazarı bizim sevdamız, bu bilinçle hareket ediyor, şehrimizi her geçen gün daha da güzelleştiriyoruz. Bu güzelleştirme çabalarında sivil toplum kuruluşlarımızın önemi çok büyük. ASKON da bu alanda faaliyetlerini yürüten değerli bir kuruluş. Davetleri ve nezaketleri için tüm ASKON ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Işıksu’ya Teşekkür

ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Başkan Işıksu’ya katılımları için teşekkür ederek, “Bugün başkanımızdan belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları dinledik. Gerçekten Adapazarı için oldukça önemli projelere şahit olduk ve heyecanlandık. Bizler de ASKON olarak Adapazarı’mızın sosyal ve ticari olarak gelişimine katkı sunacak her çalışmada yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Davetimize icabet ettikleri için Başkanımız Mutlu Işıksu’ya ve ekibine ASKON ailesi olarak teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...