Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

Düşünce Platformu’ndan Ada Hayat Teşekkürü

Kategoride Diğer

Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyelerini misafir eden Başkan Mutlu Işıksu, “İstişare ve gayretle şehrin kalbi Adapazarı’mızı hep birlikte daha da güzelleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ada Hayat, şehrimize hayırlı olsun.” derken platform başkanı Hasan Demir, “Şehrimize yepyeni ve güçlü bir soluk kazandıracak olan Ada Hayat için heyecanlıyız. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Başkan Işıksu’ya Ziyaret

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve yönetim kurulu üyelerini misafir etti. Platform üyelerine yakın ilgi ve nezaketleri için teşekkür eden Başkan Işıksu, gelen sorular üzerine Ada Hayat Projesi ile ilgili de düşüncelerini paylaştı. Platform Başkanı Hasan Demir ise Ada Hayat Projesi’nin heyecan verici olduğunu vurguladı ve gelinen noktadan son derece memnun olduklarını dile getirerek Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür etti.

Şehir Merkezinin Çehresi Değişiyor

Projenin şehrin tam merkezinin çehresini değiştireceğini söyleyen Demir, “Tüm üyelerimizle birlikte düşüncemiz şudur ki Ada Hayat ile birlikte şehrimizin merkezinde canlılık çok daha fazla artacak, ticaret artacak ve kentsel dönüşümde bambaşka bir seviyeyi konuşuyor olacağız. Şehrimize yepyeni ve güçlü bir soluk kazandıracak olan Ada Hayat için heyecanlıyız. Şehrimizin firması olan Dünyalar’ın da proje yüklenicisi olması bizleri ayrıca memnun etti. Mutlu Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Ada Hayat, hayırlı olsun

Zor ve meşakkatli ancak bir o kadar da güzel bir süreç yaşamakta olduklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Rabbimizin yardımı, STK’larımızın ve tüm kesimlerin, kıymetli hemşehrilerimizin destek ve teveccühü, ekibimizin gayretli çalışmalarıyla Ada Hayat Projemizin ihalesini de hamdolsun gerçekleştirdik. Eğer bir başarı varsa bu yaptığımız çalışmalara olan inancımızdan ve Adapazarı’mızı çok sevdiğimizdendir. Eğer bir başarı varsa bu istişarelerden hiç vazgeçmemiş olmamızdandır. İstişare ve gayretle şehrin kalbi Adapazarı’mızı hep birlikte daha da güzelleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ada Hayat, şehrimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...