Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Bu sergi ziyaretçilere duygusal anlar yaşatacak

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında anlamlı bir etkinliğe yer veriyor. ‘Şehir Mektupları’ adlı sergide 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için gösterilecek resimlerle ziyaretçilere duygusal anlar yaşatılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü kapsamında anlamlı bir programa ev sahipliği yapacak. 18 Mart Cuma günü Doç. Dr. Rasim Soylu’nun düzenleyeceği resim sergisinde Çanakkale Zaferi’nin kahramanlıklarını anlatan eserler ziyaretçilerle buluşturulacak. 18.30 da AKM’de düzenlenecek resim sergisine tüm vatandaşlar davet edildi. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “ Bizler için kahramanca mücadele eden ve Çanakkale’nin geçilmesine izin vermeyen atalarımızı en güzel şekilde anmak için farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Farklı ve birbirinden değerli eserlerin yer alacağı sergide katılımcılarla birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nü en anlamlı şekilde yâd edeceğiz. Bu vesileyle tekrardan kahramanca mücadele eden ve vatan toprağı için gözünü kırpmadan şehit olan 18 Mart Şehitlerini ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...