Son Haberler

Yüce: 10 ton kuru meyve ve sebzeyi vatandaşlarımızla buluşturduk

Büyükşehir Belediyesi yerel üreticiler için alternatif gelir kaynakları oluşturmaya...

Gazeteci Zafer Şahin ‘Yerel Yönetimler ve Medya’ konferansı için geliyor

Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri ‘Yerel Yönetimler ve...

Koop Bakkal Sayısı 55 oldu

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan,...

18 Mart etkinlikleri kapsamında okçuluk yarışmaları düzenlendi

Kategoride Diğer

Erenler Halk Eğitimi Merkezi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında okçuluk yarışmaları düzenlendi.

Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi spor salonunda yapılan okçuluk yarışmalarını İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı da izledi. #SporSakarya projesiyle tüm çocuklarımızı bir spor dalına yönlendirme çalışmalarının devam ettiğini belirten Müdürümüz Savaşçı; spor, kültür, sanat, kişisel gelişim, araştırma ve geliştirme alanlarını kapsayıcı şekilde çalışmaların çok yönlü sürdürüldüğünü ifade etti.

Okçuluk sporuna ilgi gösteren öğrencilerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, okçuluk gibi ata sporları ile bütün spor dallarını gelecek nesillere sevdirmenin çok önemli olduğunu söyledi. Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında düzenlenen yarışmalar nedeniyle Erenler Halk Eğitimi Merkezi yöneticilerimizi, çocuklarını spora yönlendiren ailelerimizi, öğrencilerimizi tebrik etti.

Erenler Halk Eğitimi Merkezi ve Serdivan Halk Eğitimi Merkezindeki okçuluk kurslarına devam eden 34 öğrencinin yarışmalara katıldığı bilgisini veren Erenler Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Özge Yalçın, yarışmalarda millî hakemlerimizden Aksel Köse’nin görev yaptığını söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Erenler İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Melik Hayri Çetinkaya’nın izlediği yarışmalar çekişmeli ve heyecan doluydu. Yarışmalar sonunda dereceye giren sporcu öğrencilere madalyaları düzenlenen törenle verildi. 

Son Eklenenler

Yüce: 10 ton kuru meyve ve sebzeyi vatandaşlarımızla buluşturduk

Büyükşehir Belediyesi yerel üreticiler için alternatif gelir kaynakları oluşturmaya devam ediyor. Sakarya Ticaret Borsası içerisinde BELPAŞ marifetiyle hayata geçirilen...