Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

Vali Karadeniz’e ziyaretçi akını

Kategoride Diğer

10 Ağustos 2023 tarihli Resmî Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Sakarya’ya atanan ve bugün makamına gelerek göreve başlayan Vali Yaşar Karadeniz, hayırlı olsun ziyaretinde bulunanları makamında kabul etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile makamında bir araya gelerek Sakarya’nın genel durumu ve Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz, güzel dilekleri için kendisine teşekkür ederken, Başkan Ekrem Yüce de Vali Karadeniz’e yeni görev yerinin hayırlı olması temennisini iletip birlikte çalışmaktan onur duyacaklarını ifade etti.

Daha sonra hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Endonezya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Lalu Muhammad Iqbal’i makamında ağırlayan Vali Karadeniz, Büyükelçiye tebrikleri ve güzel temennileri için teşekkür etti. Valilik Şeref Defterini imzalayan Büyükelçi Iqbal, kabullerinden dolayı Vali Karadeniz’e müteşekkir olduklarını belirtti.  Büyükelçi ve beraberindeki heyet ile bir süre sohbet eden Vali Yaşar Karadeniz, Endonezya ile yol mesafesinin uzak olmasına rağmen gönül bağımızın çok yakın olduğunu ifade etti.

Vali Karadeniz, gün içerisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya Barosu Başkan Vekili Av. Ali Samet Öztürk, İl Müftüsü Mehmet Aşık, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve yönetim kurulu üyeleri, Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özbay ile de makamında bir araya gelerek, ziyaretleri ve güzel düşünceleri için herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...