Son Haberler

SAÜ Tıp Fakültesinden TÜSEB Projesi

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkan...

SGC’den Osman Çelik’e ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu...

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

SAÜ İletişim Fakültesi Tasarım Atölyeleri Başlıyor

Kategoride Diğer

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından tasarım ve video düzenleme programları üzerine atölye eğitimleri düzenlenecek.

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından öğrencilerin sektöre hazırlanmaları için yeni bir çalışmaya daha imza atılıyor. SAÜ İletişim Fakültesinde dijitalleşen dünyada öğrencilerin sahip olması gereken temel tasarım ve içerik üretme becerilerinin gelişmesi adına atölyeler düzenlenecek. Bu sayede teorik eğitimlerin yanı sıra pratik deneyimlere sahip olacak öğrenciler, sektörün dinamiklerini kavrayarak kendilerini geliştirebilecekler.

İletişim Fakültesi İletişim ve Tasarım, Radyo Sinema ve Televizyon, Gazetecilik ile Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümlerinin iş birliğiyle düzenlenen projede sektörün ihtiyaçlarını karşılayan pek çok program bulunuyor.

Tamamıyla ücretsiz olan bu eğitimler arasında After Effect, Illustrator, InDesing, Premier Pro, Photoshop yer alıyor. Devam zorunluluğu olan çalışmalarda workshopları belirlenen kriterler çerçevesinde tamamlayan öğrencilere sertifika verilecek.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

SAÜ Tıp Fakültesinden TÜSEB Projesi

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkan Acar’ın yürütücülüğünü yaptığı proje, TÜSEB-A Grubu Ar-Ge projeleri kapsamında destek...