Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Öncebe, yurt dışında kariyer yapmaya dair merak edilenleri anlattı

Kategoride Diğer

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fikir İle Gelecek Öğrenci Topluluğu’nun düzenlediği “Uluslararası Kariyer Yolculuğu: İlk Adım” konulu söyleşiye konuk olan Fatih Öncebe, yurt dışında kariyer yapmaya dair merak edilenleri anlattı.

Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilen çevrim içi söyleşide Erasmusgram Kurucusu Fatih Öncebe, Erasmus+ öğrenci değişim programıyla ilgili merak edilenler hakkında konuştu. Gençlerin uluslararası projelere katılabilmesinde etkili olan faktörlere değinen Fatih Öncebe, “Erasmus+ projelerine nasıl katılabiliriz, katılabilmek için sağlanması gereken koşullar nelerdir?”  gibi konulara değinerek bir sunum gerçekleştirdi.

Uluslararası geçerliliğe sahip Europass CV hakkında detayları ve dikkat edilmesi gereken noktaları içeren sunum ile “Motivasyon Mektubu” hakkında merak edilenlerin cevaplandığı etkinlik iki günlük oturum şeklinde tamamlandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...