Son Haberler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı...

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Ömer Ayhan: Kapılarımız herkese açık olacak

Kategoride Diğer

SAKARYA – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, “Bizim değişmez sözümüz nettir; hizmetlerimiz herkesi kapsayacak, belediye hizmetlerinde oy veren/oy vermeyen ayırımı kesinlikle olmayacak,  kapılarımız herkese açık olacak” dedi.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri dolayısıyla Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, Erenler Belediye Başkan adayı Muhammed Ekşioğlu ve teşkilat mensuplarıyla ziyaretlerine devam ediyor.

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, derdi olana, çözüm bulana, sorun yaşayana, soru sorana, sorgulayana, takdir ve teklif edene, öneri verene, eleştirine, Sakarya’yı geliştirene, hizmet isteyene  ‘kapımızı çalmaya’ ve ‘bizi muhatap olmaya’ değer bulan herkesle görüşmekten mutluluk duyacağı dile getirdi.

MAKAM ODASINA HAPSOLAN BAŞKAN OLMAYACAĞIZ

Büyükşehir Belediye’sindeki her oda gibi Belediye Başkanının odası da vatandaşa hizmet, Sakaryalıya hürmet mekanı olacağını vurgulayan Ayhan, “Hasta ve yaşlılar, kadınlar ve özellikle de anneler, gençler daima öncelikli görüşme hak ve imkanına sahip olacaklar bizim yönettiğimiz belediyede. Biz sadece ‘kapımız açık’ diyerek hemşerilerimizin bizi ziyaretini beklemek kararında değiliz. Biz de Sakaryalıların evlerine, işlerine, köylerine, tarla ve bahçelerine misafir olacak, kapılarını çalacağız. Kendisini makam odasına hapseden başkan olmayacağız.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı öncesi bakanlık olarak aldıkları sıkı tedbirler sayesinde birçok vatandaşa fahiş...