Son Haberler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Sakarya’da Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri başlıyor

Her yıl 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı...

“Hata yapmaktan korkmayın”

Kategoride Diğer

L’OREAL Groupe E-Ticaret Operasyon Müdürü Verdal Eren Üstüner, Türk Telekom Teknik Satış Müdürü Erdem İdemen ve Yemeksepeti Veri Analitiği Müdürü Emre Gerçek, Sakarya Üniversitesi öğrencilerine ufuk açıcı kariyer tavsiyelerinde bulundu.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Genç Girişimciler Kulübü (GGK) tarafından “Sektör Günleri” isimli etkinlik düzenlendi. SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde üç oturum şeklinde gerçekleştirilen etkinliğe; L’OREAL Groupe E-Ticaret Operasyon Müdürü Verdal Eren Üstüner, Türk Telekom Teknik Satış Müdürü Erdem İdemen ve Yemeksepeti Veri Analitiği Müdürü Emre Gerçek konuşmacı olarak katıldı.

Bir şirket olarak güzelliğin sadece fiziki bir olgu olduğuna inanmadığını söyleyen L’OREAL Groupe E-Ticaret Operasyon Müdürü Verdal Eren Üstüner, “Bizim için güzellik, özümüzü bir araya getiren algı aslında. Güzelliğin hem olduğumuz gibi hem de kendimizi yansıttığımız gibi bir algı olduğunu düşünüyoruz. Kadına ve kadın istihdamına değer veriyoruz, bunun için çalışmalar yürüterek gerçek ve kapsayıcı bir şirket olmaya çalışıyoruz.” dedi.

“Hata yapmaktan korkmayın”

Konuşmasında kişisel veriler konusunda çok hassas davranılması gerektiğini vurgulayan Türk Telekom Teknik Satış Müdürü Erdem İdemen, çözüm önerilerinde bulundu. Özel verilerin ele geçirilmesi konusundaki şikâyetleri dile getirmekten kaçınılmamasını söyleyen İdemen, “Kariyer hayatınızda bir şeyler yapmak istiyorsanız bu tarz durumlarda hata yapmaktan ve şikâyetlerinizi dile getirmekten korkmayın.” ifadesini kullandı.

Yemeksepeti’nin faaliyetlerinden bahseden Yemeksepeti Veri Analitiği Müdürü Emre Gerçek, “Ekip olarak yaptığımız şey tüm verileri topladıktan sonra analiz çıkarmaya çalışmak. Temelde yaptığımız şey kim nasıl işlemler yapıyor, kullanıcılar nerede hata yapıyor ve biz bu hatalar için neler yapabiliriz? Bunları anlamlandırmaya çalışarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Etkinliğin sonunda konuşmacı katılımcılara plaket takdim edildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...