Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

Bilal Soykan: Akyazı için hizmet üretmeye devam ediyoruz

Kategoride Diğer

Akyazı Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısında konuşan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Akyazı’mız için çok çalışmaya ve hizmet üretmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için durmadan yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

SAKARYA – Akyazı Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. 7 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısı öncesinde gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, mazlumlara karşı ölüm saçan terör devleti katil İsrail’i lanetlediklerini ifade etti. Filistin halkının yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade eden Başkan Soykan, “ Terör Devleti İsrail’i lanetliyoruz. Allah Filistinli kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Gazaları mübarek olsun” dedi.

Başkan Soykan’ın açıklamalarının ardından meclis üyelerine belediyenin bir aylık çalışmaları içeren video gösterimi gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çok çalışmaya devam ediyoruz” dedi. İlçe merkezindeki asfalt çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini dile getiren Başkan Soykan, “ Gazi Süleymanpaşa, İnönü, Yeni Mahalle ve Yunus Emre Mahallelerimizde altyapı çalışmalarının ardından başlattığımız asfalt çalışmaları sürüyor. Ekiplerimiz mahallelerimizin sokaklarını güzelleştirmeye devam ediyor. İnşallah en kısa sürede bu çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.

Başkan Soykan’ın konuşması sonrasında MHP’li Meclis Üyesi Ergün Öztürk ile AK Partili Meclis Üyeleri Abdurrahim Atmaca ve Yılmaz Taşdelen gündem dışı konuşma gerçekleştirerek İsrail’in Filistin’deki zulmünü lanetlediler. Gündem dışı konuşmaların ardından 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Akyazı Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısının ikinci bileşimi 8 Kasım Çarşamba günü saat 10:00’da gerçekleştirilecek. 

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...