Son Haberler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında...

Gündoğdu: Esnaf ve Sanatkarlarımızla İşbirliğine Devam Edeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli...

Burhan Namlı: Cumhur İttifakı Etle Tırnak Gibidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı,...

Adapazarı Belediyesi ve Adapazarı Kızılay’dan Güzel Bir İş Birliği Daha

Kategoride Diğer

Sosyal Destek Hizmetleri çalışmalarıyla gönülleri fetheden Adapazarı Belediyesi ile Kızılay Adapazarı Şubesi arasında bir iş birliği protokolü daha imzalandı. Protokol kapsamında Yeğenler Caddesi’nde bir kıyafet paylaşma noktası oluşturulacak. Başkan Işıksu, “Güzel çalışmalara vesile olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Paylaşmaya değer anlayışımızla kıymetli çalışmalar yapmaya devam.” dedi.

Sosyal Destekte Yeni Bir Adım Daha

Adapazarı Belediyesi her alanda örnek çalışmalara imza atmayı sürdürüyor. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışmaları kapsamında, Adapazarı’nda ihtiyaç sahibi resmî kurumlarca tespit edilen tüm vatandaşlara destek eli uzatılırken, STK’larla iş birlikleri de gerçekleştiriliyor. Toplumsal Yardımlaşma Marketi ve diğer sosyal yardımlaşma çalışmaları ile gönülleri fetheden Adapazarı Belediyesi son olarak Kızılay Adapazarı Şubesi ile bir iş birliği protokolü imzaladı. Kızılay Adapazarı Şubesi’nde gerçekleşen protokol imza programına, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sosyal Destek Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nilgün Akman, Özel Kalem Müdürü Evrim Örkmez Yetim, Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Hayrettin Uçkaç ve ekipleri katıldı.

Başkan Işıksu’ya Kızılay Teşekkürü

Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Hayrettin Uçkaç, Adapazarı Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduklarını belirterek Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür etti. Uçkaç, “Güzel birlikteliklerle hayırlı çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Protokol kapsamında Yeğenler Caddesi’nde bir kıyafet paylaşma noktası oluşturuyoruz. Ayrıca Adapazarı’mızın belirli bölgelerinde de kıyafet bağış kutuları yerleştirildi. Tüm bu çalışmalarda Adapazarı Belediyemizin destekleri var. Başkanımız Mutlu Işıksu’ya ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Kıymetli Çalışmalara Devam

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü kapsamında yapılan çalışmalarda çok hassas olduklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Biz en başından itibaren veren eli ile alan eli Yaradan bilsin yeter diyenlerdeniz. Şehrin kalbi Adapazarı’mızda bize ulaşan ve kamu kurumlarımızla ortaklaşa tespit ettiğimiz tüm ihtiyaç sahiplerine destek oluyoruz. Bambaşka bir duygudur güzelliklere vesile olmak, dua almak isteyenlere köprü olmak. Rabbim daim eylesin. Kızılay’ımıza, Hayrettin başkanımıza, güzel çalışmalara vesile olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Paylaşmaya değer anlayışımızla kıymetli çalışmalar yapmaya devam.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında 200 bin çağrı ile 41 bin online başvuruya cevap verip...