Son Haberler

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun...

“Muhtarlarla iş birliğimiz güçlenerek devam edecek”

SAKARYA - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı...

Alemdar: Sakarya’da yeni bir kalkınma ve gelişim dönemi başlıyor

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir’in önceki dönem belediye başkanı Zeki Toçoğlu...

Yücel Arzen sahnesiyle Necip Fazıl gecesi

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Açık Hava Etkinlikleri kapsamında 8 Ağustos Salı günü Millet Bahçesi’nde sahne alacak olan ünlü müzisyen ve piyanist Yücel Arzen, icra edeceği eserleriyle vefatının 40. Yıldönümünde Necip Fazıl Kısakürek’i anacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği bilginin, kültürün ve eğlencenin bir arada olduğu Açık Hava Etkinlikleri’nde heyecan bitmiyor. Hafta sonu gerçekleştirilen programlarda çocuklar, film gösterimi ve oyunlarla harika anılar biriktirdi.

Necip Fazıl’ı anma konseri

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi, yeni programın bilgilerini paylaştı. Açık hava sahnesinin yeni konuğu Türk müziğinin duayen isimlerinden müzisyen ve piyanist Yücel Arzen olacak. Ünlü sanatçı, orkestrasıyla birlikte icra edeceği eserlerle İslam şairi Necip Fazıl Kısakürek’in vefatının 40. yıldönümünde anacak. Anma konseri 8 Ağustos Salı günü Sakarya Millet Bahçesi’ndeki açık hava sahnesinde saat 21.00’da gerçekleştirilecek.

“Tüm Sakarya’yı bekliyoruz”

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Üstat Necip Fazıl’ı anmak için organize ettiğimiz konserimize tüm halkımız ücretsiz olarak katılım sağlayabilir. Memleketimize unutulmaz eserler bırakan Necip Fazıl’ı kendi şiirleriyle anacağız. Tüm Sakarya’mızı konserde buluşmaya davet ediyoruz” denildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik...