Son Haberler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı...

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanlığında Bayrak Değişimi

Kategoride Diğer
Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Baskanlığında bayrak degisimi yasandi. Uzun süredir Sakarya Şube Başkanlığı görevini başarıyla yürüten iş insanı Şahin Karaaslan baskanlığı Prof. Dr. Murat Tosuna devretti.
 
Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu konuya iliskin yaptığı açıklamada; “Uzun süredir Şubemizde emek veren, omuz veren, Şube baskanlığı gibi önemli ve meşakkatli bir görevi üstlenen kıymetli Şahin Karaaslan başkanımız görevini Prof. Dr. Murat Tosun Hocamıza devretti. Vakıf hizmetleri özünde fedakarlığı barındıran ve özveri ile yürütülen bir değere sahiptir.Vermiş olduğumuz bu hak mücadelesinde emeğini esirgemeyen değerli Şahin Karaaslan başkanımıza Vakfımız adına gönülden teşekkürü bir borç bilirim. Bu zorlu görevi üstlenen Prof. Dr. Murat Tosun başkanımız layikiyla bu görevi yerine getireceğine güvenimiz tamdir. Kendisine hayırlı olsun diyor, muvaffakiyetler diliyorum” dedi.
- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı öncesi bakanlık olarak aldıkları sıkı tedbirler sayesinde birçok vatandaşa fahiş...