Son Haberler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında...

Gündoğdu: Esnaf ve Sanatkarlarımızla İşbirliğine Devam Edeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli...

Burhan Namlı: Cumhur İttifakı Etle Tırnak Gibidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı,...

Yaşlılar Avrupa Hareketlilik Haftası’nda sporla buluştu

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında yaşlı bireylere yönelik etkinlik düzenledi. Yaşlı bireyler, kurum çalışanları eşliğinde yürüyüş yaptı. Daha sonra ise egzersiz hareketleriyle güzel bir gün geçirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Yaşlı Destek Merkezi’ne (YADEM) üye yaklaşık 60 kişi, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında güne spor yaparak başladı. Aziz Duran Parkı’nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte buluşan yaşlı bireyler, kurum çalışanları eşliğinde yürüyüş yaptı. Daha sonra ise egzersiz hareketleriyle güzel bir gün geçirdi. Etkinlik sonrası hatıra fotoğrafı çekilen yaşlılar Büyükşehir’den aldıkları hizmetler için memnuniyetlerini dile getirdi.

Büyükşehir’e teşekkür

Yoğun katılımın olduğu etkinliğin ardından yaşlı bireyler, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu etkinlikler için çok teşekkür ediyoruz. Bizlere vermiş oldukları değer ile sosyal, kültürel, sportif ve birçok alanda keyifli vakitler geçiriyoruz. Yapılan çalışmalar ile yüzümüzdeki tebessüm hiç eksik olmuyor. Bizlerin yanında olan, çalışmaları ile desteklerini bizden esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyoruz” denildi. 

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında 200 bin çağrı ile 41 bin online başvuruya cevap verip...