Son Haberler

Meslek Komitelerinin Gündemi Ortak: Finansman İhtiyacı, Enerji Maliyetleri, İstihdam ve Üretim

SAKARYA- Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2024 yılı ilk...

Sakarya Büyükşehir hentbol Bahçelievler’de galibiyet için sahaya çıkıyor

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı, ligin 21. haftasında...

Alemdar: Sakarya’nın yararına atılacak her adımın arkasındayız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SESOB Başkanı Hasan...

Vali Kaldırım’dan SATSO’ya Veda Ziyareti

Kategoride Diğer

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi kapsamında Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım veda ziyaretlerine başladı.

Program kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret eden Vali Kaldırım, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlandı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Valilik dönemi boyunca Sakarya’ya kazandırdığı değerler ve ortak çalışma kültürüne sunduğu katkılardan dolayı Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür eden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Sakarya’mıza yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görevinizde başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum. Sizi her zaman ilimize verdiğiniz değerli hizmetleriniz, özverili çalışmalarınız ve içtenliğiniz ile anacağız. Siz bizler için artık Sakaryalı bir hemşehrimizsiniz.” dedi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım da Sakarya’nın coğrafyası, doğası, cana yakın insanları, kültürel zenginliği ve  sahip olduğu güçlü argümanları ile özel bir kent olduğunu dile getirerek; “Çalışma dönemim boyunca yakın çalışma grubu içinde SATSO her zaman yer aldı.  Birlikte güzel çalışmalar yaptık. Verdiğiniz destek, şehrin gelişimi için gayretleriniz çok değerli, takdirle bahsediyorum. Sakarya ile gönül bağımız devam edecek”

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Meslek Komitelerinin Gündemi Ortak: Finansman İhtiyacı, Enerji Maliyetleri, İstihdam ve Üretim

SAKARYA- Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2024 yılı ilk Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ...