Son Haberler

SGC’den Osman Çelik’e ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu...

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Tever’den AK Parti 22. kuruluş yıldönümü mesajı

Kategoride Diğer

AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yürüyüş, girdiği her seçimden başarıyla çıkarak aziz milletimizin emrinde, 21 yıldır olduğu gibi de aynı aşk ve inançla huzurun ve güvenin adresi olmaya devam ediyor” dedi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti’nin 22. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Tever mesajında, “Milletin partisi AK Parti, bundan 22 yıl önce bir 14 Ağustos günü ülkemizin üzerine bir güneş gibi doğdu. Ülkemizin her anlamda büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde iş başına gelen AK Parti, milletimizin büyük teveccühü ile girdiği her seçimden birinci parti olarak çıkmış, siyasi tarihimizde kırılması zor bir rekora imza atmıştır. 21 yıllık AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz kapatma davalarından e-muhtıralara, 17-25 Aralık operasyonundan, gezi kalkışmasına ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi pek çok anti demokratik müdahaleye maruz kalmış ancak milletimizin engin feraseti ve tankların önünde duran cesaretiyle demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur. Geride kalan 22 yılda pek çok başarıya imza atan AK Parti hükümetleri, ülkemize adeta çağ atlatmış, ekonomiden, sağlığa, iç ve dış politikadan enerjiye,tarımdan ulaşıma, turizmden insan haklarına kadar pek çok alanda devrim niteliğinde çalışmalara imza atmıştır.

Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıran Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti, sadece ülkemizin değil, tüm İslam âleminin ve gönül coğrafyamızın umudu olmuştur. Bu vesileyle her zaman liderimize ve partimize büyük destek veren kıymetli hemşehrilerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum. AK kadrolar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı aşk ve şevkle çalışmalarımızı sürdürecek, “Büyük ve Güçlü Türkiye” idealine aynı ruh, inanç ve azimle de yürümeye devam edeceğiz. Partimizin 22. kuruluş yılı vesilesi ile bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma da Rabbim’den rahmet diliyorum. AK Parti’mizin 22. kuruluş yıldönümü kutlu olsun” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

SGC’den Osman Çelik’e ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart seçimlerinde Serdivan Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Çelik’i...