Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Tever, Pamukova ve Erenler’de Temaslarda Bulundu

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Pamukova’da bulunan sanayi sitesindeki esnafları ziyaret ederek, ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ramazan ayı ilçe programlarını Pamukova ile sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, vefa ve aile ziyaretleri kapsamında Pamukova’da hane ziyaretlerinde bulunarak ilçe merkezinde bulunan esnaflarla bir araya geldi. Pamukova ziyaretlerine; İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, Belediye Başkanı Güven Övün ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Bayırakçaşehir mahallesinde Yavuz Zengin’in mahalle sakinlerine verdiği iftar programına katılan Tever, teravih sonrası Şeyhvarmaz ve Mekece Mahallerinde vatandaşlarla çay sohbetinde buluştu.

İlçe ziyaretlerini Erenler ile sürdüren Tever, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ve 112 Acil Komuta Merkezi’ni ziyaret ederek burada sağlık çalışanlarıyla buluştu. Tever: “Erenler’de sağlık alanında sürdürülen faaliyetler hakkında bilgiler almak, salgınla mücadelede en ön saflarda savaşan sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi iletmek üzere Erenler İlçe Sağlık Merkezimizi ziyaret ettik. Artık ülke olarak başarılı bir şekilde yönettiğimiz, tüm sınamalardan alnımızın akıyla çıktığımız koronavirüs salgın sürecini hep birlikte geride bırakıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından çok beklediğimiz zorunlu maske uygulaması da dün resmen yürürlükten kaldırılmış oldu. Ben bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarımıza görevlerinde kolaylıklar diliyor, salgın sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışmalar ve fedakârlıkları için tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Erenler ve Pamukova ziyaretlerini değerlendiren Tever; “Durmadan, yorulmadan ilk günkü aşkla tüm unsurlarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşehrilerimiz ile buluşmak için Pamukova ve Erenler’de ziyaretlerde bulunduk. İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilat mensuplarımızla beraber iftar öncesi çarşı merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onların talep ve temennilerini dinledik. Ramazan; birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin gücünü yeniden idrak etme, kavrama ayıdır. AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı önemine ve manasına uygun bir şekilde ihya etmenin gayreti içerisindeyiz. İftar buluşmalarımızla, hane ve esnaf ziyaretlerimizle, sahur programlarımızla toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağlarımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. AK Parti Sakarya teşkilatlarımız; Milletvekilleriyle, Belediye Başkanlarıyla, ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla hamdolsun bereketli bir Ramazan ayını geçiriyor. On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşarken, bir yandan da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne yeniden kavuşmanın mutluluğu ve huzurunu da yaşıyoruz. Arkadaşlarımız hız kesmeden hemşehrilerimizin kapısını çalıyor, dertlerine derman, sıkıntılarına ortak oluyor. Rabbim tuttuğumuz oruçları yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...