Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

‘Teşkilat Akademisi’ heyecanı kaldığı yerden devam ediyor

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya teşkilatlarında ‘Teşkilat Akademisi’ heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ilk dönemi tamamlanan Teşkilat Akademisi’nde sırada mahalle başkanları ve yönetimlerinin yer aldığı “Teşkilat Akademisi Mahalle Yönetimleri” eğitim programı 26 Mart Cumartesi Günü Adapazarı Kültür Merkezi ve Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde başlıyor.

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; “Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 93 bin teşkilat mensubuna 3 ay süren eğitimler verdik. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verildi. AK Parti ailesi olarak geçtiğimiz 3 ay içerisinde Türkiye’nin her köşesinde adı eğitim de olsa bir araya gelmenin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği üzere ‘bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın’ sevincini yaşadık. İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor” dedi.

Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı 81 ilde 32.091 mahalleyi kapsayacak şekilde 170 ayrı lokasyonda gerçekleştirilecek. Program neticesinde toplam 138.821 mahalle yönetimimize (ana kademe-kadın kolları-gençlik kolları olmak üzere 3 kademe) eğitim verilmesi hedefleniyor. Dersler illerimizin durumuna göre Cumartesi ve Pazar günleri her ilde tek gün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor. Her ilde toplam 4 ders veriliyor. Eğitimler 5 Mart tarihinde başladı. 8 haftalık bir programın ardından sona erecek.

Sakarya Ders Programı:

Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı – AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan

Siyasal İletişim ve Yeni Medya – Televizyon Programcısı Murat Çiçek

Kişisel Gelişim: Etkili İletişim – Yazar ve Kişisel Gelişimci Şaban Kızıldağ

Motivasyon – Yazar Nurullah Genç

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...