Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Taşkın; ‘Emniyet mensuplarımıza minnettarız’

Kategoride Diğer

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Sakarya Emniyet Müdür Fatih Kaya’yı ziyaret ederek tebrik ettiler.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Yıl dönümü nedeniyle Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya nezdinde tüm emniyet teşkilatını kutlayan Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, “Sakarya’mızın gururu olan emniyet teşkilatımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Canları pahasına görev bilinciyle çalışan, ülkemiz ve şehrimiz için sürekli görevinin başında olan  emniyet mensuplarımıza minnettarız. Bu vesileyle her zaman göğsümüzü kabartan, gururumuz olan, suç ve suçluya geçit vermeyen polislerimize, kardeşlik şehri olan Sakarya’mızda huzur ortamının temini için örnek çalışmalar yapan Sakarya İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya’ya teşekkür ediyoruz” dedi. Tebrik ziyareti için konuklarına teşekkür eden Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’da, Emniyet Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...