Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

SUBÜ ve ISUBÜ’den istişare toplantısı

Kategoride Diğer

SUBÜ ve ISUBÜ Yabancı Diller Yüksekokullarının yöneticilerinin bir araya geldiği istişare toplantısında, daha yüksek standartlara ulaşmak için bilgi ve tecrübe paylaşımının artırılması düşüncesi ön plana çıktı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Yabancı Diller Yüksekokulları yöneticilerinin katılımıyla çevrimiçi istişare toplantısı düzenlendi. SUBÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi İsmail Gürler ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yasin Güneri; ISUBÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gülin Zeybek ve Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Yakup Sönmez ile Öğr. Gör. Harun Çiftçi’nin yer aldığı toplantıda 5 konu başlığı altında değerlendirmelerde bulunuldu. Ayrıca her iki yüksekokulun işleyiş süreçlerini ve faaliyetlerini daha iyi ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için fikir alışverişin yapıldı. Yüksek standartlara ulaşmak için birlikte hareket edilmesi noktasında hemfikir olunan toplantıda, bilgi ve tecrübe paylaşımının artırılmasının önemi vurgulandı. Bu doğrultuda yeni toplantılarda masaya yatırılması hedeflenen projelere ilişkin ön çalışmalar gerçekleştirildi.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...