Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

SUBÜ Personel Daire Başkanı Selim Uzun’u uğurladı

Kategoride Diğer

SUBÜ’de BTÜ Genel Sekreteri olarak atanan Personel Daire Başkanı Selim Uzun’a veda buluşması düzenlendi. Buluşmada konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Uzun’un üniversitenin kuruluşundan itibaren önemli katkılar verdiğini söyledi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde (SUBÜ), Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Genel Sekreteri olarak atanan Personel Daire Başkanı Selim Uzun’a veda buluşması düzenlendi. Üniversite lokalinde düzenlenen buluşmaya SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Türkay, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen, akademisyenler ve idari personeller katıldı. Uzun’a emekleri için teşekkür edilirken plaket ve çiçek takdim edildi.

Bursa’da da bir eviniz var

Üniversiteyi ilk kurgulamaya başladıklarındaki yoğun çalışmalarda Selim Uzun’un da yer aldığını paylaşan SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, “Üniversitemizin gelişim aşamasında kendisinden çok ciddi katkılar aldık. Bir sistem oluşturduğumuzu ve tüm çalışanlarımızın da katkısıyla kurumsal hale geldiğimizi düşünüyorum. Dışarıdaki kurumlara gittiğimizde bunu daha iyi görebiliyoruz. Tabii ki eksiklerimiz var onları da kabul ediyoruz. Selim Bey’e üniversitemize verdiği katkılar için teşekkür ediyor, kendisine başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin. Bursa’da da inşallah fayda üretmeye devam edecektir” diye konuştu. Gelişimine Rektör Sarıbıyık’ın önemli katkıları olduğunu söyleyen BTÜ Genel Sekreteri Selim Uzun, “Ayrıca tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onların da üzerimizde emekleri var. Biz elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Herkesin Bursa’da bir evi var. Geldiğinizde ağırlamaktan şeref duyacağım.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...