Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

Soykan: Birlik ve beraberlik içinde hizmet etmeye devam edeceğiz

Kategoride Diğer

Akyazı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen toplantıda muhtarlar ile bir araya gelen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Dört buçuk yılda hep birlikte ilçemiz için önemli çalışmalara imza attık. Birlik ve beraberlik içinde Akyazı için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

SAKARYA – Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen programda ilçedeki muhtarlar ile bir araya geldi. Akbalık Mahallesi’nde düzenlenen programa Başkan Soykan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş ve dernek yönetimi ile mahalle muhtarları katıldı.  

Keyifli bir sohbet ortamında geçen toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş, ilçedeki dayanışmanın öneminden söz ederek, “ Hepimizin tek amacı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek. Muhtarlarımızın arasındaki dayanışma bu hizmet serüveninde çok değerli. Toplantıyı düzenlememizdeki asıl amaç da birlik ve beraberliğimizi pekiştirmekti. Belediye Başkanımız Bilal Soykan’a ve siz değerli muhtar arkadaşlarıma katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Akyazı’da hizmet dolu dört buçuk yılı geride bıraktıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan ise, “ Akyazı’da önemli çalışmalara imza attık. İlçemiz için hayata geçirdiğimiz her çalışmada muhtarlarımızla birlikte hareket ettik. Muhtarlarımızla yakaladığımız uyum neticesinde mahallelerimizi hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 74 Mahallemizin tamamında birlik ve beraberlik içinde hemşerilerimize hizmet ulaştırıyoruz. Yaptığımız istişareler sonucunda sizlerden talep ve ihtiyaçları alıyor, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. İnşallah bu birlikteliğimiz devam edecek. Burada sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duydum, başta dernek başkanımız olmak üzere tüm muhtarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. 

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...