Son Haberler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Sakarya’da Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri başlıyor

Her yıl 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı...

Soykan: Akyazı’da güzel anılar biriktireceksiniz

Kategoride Diğer

Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel ve İlçe Sağlık Müdürü Şeyda Tok ile birlikte SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun yeni döneminin ilk dersine konuk olan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ İlçemize hoş geldiniz. İnşallah her biriniz eğitim hayatınız boyunca Akyazı’da güzel anılar biriktireceksiniz” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel ve İlçe Sağlık Müdürü Şeyda Tok ile birlikte SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ilk ders etkinliğine katıldı. Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Azize Alaylı ile birlikte öğrencilerle söyleşi gerçekleştiren Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Emniyet Müdürü Demirel ve İlçe Sağlık Müdürü Şeyda Tok, farklı şehirlerden Akyazı’ya gelen öğrencilerin ilçedeki huzuru ve mutluluğunun kendileri için çok önemli olduğunu ifade ettiler.

Öğrencilere Akyazı’yı tercih ettikleri için çok şanslı olduklarını söyleyen Başkan Bilal Soykan, “Akyazı doğası ve eşsiz güzellikleri ile Türkiye’nin en güzel ilçelerinden bir tanesi. Siz de burada zaman geçirdikçe ve gezdikçe bunu yakından göreceksiniz. Biz ilçe yöneticileri olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizlerin ilçemizde mutlu ve huzurlu olmanız bizler için çok değerli. Bunun için elimizden geleni her zaman yapacağımıza emin olabilirsiniz. Biz Akyazı’nın gelişmesini ve büyümesini çok önemsiyoruz. Bunun için de birçok çalışmaya imza atıyoruz. Üniversitemizin ve siz değerli öğrencilerimizin ilçemizin gelişimi için katkı sağlayacağına olan inancım da tam” dedi.

Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’nin öğrenciler için yeni bir yaşam alanı olduğunu belirten Başkan Soykan, “İlçe tarihimizin en büyük projesini hemen üniversitemizin yakınında hayata geçirdik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile açılışını yaptığımız tesisimizde hem gerek sportif gerekse sosyal yaşam anlamında keyifli vakit geçirebileceksiniz. Biz Akyazı’da gençlerimiz ve öğrencilerimiz için üretmeye ve çalışmaya durmadan yorulmadan devam edeceğiz. Çünkü bu ülkenin geleceği olan sizler bizim için çok değerlisiniz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Üniversitemize yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte öğrenci sayımımız 2 bine ulaştı. Sizlerin daha iyi şartlarda eğitim görebilmesi ve öğrenci sayımızın artabilmesi için geçtiğimiz sene fakültemizin yanında bulunan idari binanın kaba inşaatını belediye olarak biz üstlendik.  Kısa süre içerisinde inşaatının tamamlanması ile bugün hem öğrenci sayımız arttı hem de sınıflarımızda eğitim daha kaliteli şekilde verilmeye devam ediyor. Sizler için her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız” ifadelerini kullandı.

İki yıl boyunca öğrenciler için birçok etkinlik düzenlediklerini de sözlerine ekleyen Başkan Bilal Soykan, “ Sizden önceki arkadaşlarımıza söz verdiğim gibi birçok etkinlik düzenledik. Doğa yürüyüşleri, yemek organizasyonları gibi birçok güzel faaliyeti hep birlikte gerçekleştirdik. Bu etkinliklerimize bu sene de sizlerle devam edeceğiz. Siz ne tür bir etkinlik yapmak istiyorsanız belirleyin yeterli” şeklinde konuştu. 

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...