Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

Sınıf başkanının sözünü Başkan Soykan gerçekleştirdi

Kategoride Diğer

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Paris Ortaokulu Öğrencisi Serra Bilezikçi’nin ‘ Başkan olursam Belediye Başkanını sınıfımıza çağıracağım’ sözünü yerine getirdi.

Paris Ortaokulu 6F sınıfında gerçekleştirilen başkanlık seçimlerinde aday olan Serra Bilezikçi, sınıf arkadaşlarında seçim vaatlerinde Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı sınıfa davet edeceği sözünü verdi. Sınıfta yapılan seçimde arkadaşlarının oyları ile başkan seçilen Serra’nın seçim vaadini ise Belediye Başkanı Bilal Soykan yerine getirdi. Serra’nın kendisine yaptığı daveti kırmayan Başkan Soykan, Paris Ortaokulu’nu ziyaret ederek 6F sınıfı öğrencileri ile bir araya geldi.  Başkan Soykan’ı sınıflarında gören öğrenciler büyük bir şaşkınlık ve sevinç yaşadılar.

Sınıf Başkanı seçilen Serra Bilezikçi’nin kendisini ziyaret ettiğini ve arkadaşlarına verdiği seçim vaadini anlattığını söyleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Serra arkadaşlarına verdiği seçim vaadini duyunca çok hoşuma gitti ve bu sözü yerine getirmek istedim. 6F sınıfımızı ziyaret ettik ve kendilerine başarılar diledik. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların böyle özgüvenli olmaları çok değerli. İleride aralarından Belediye Başkanları, Milletvekilleri, Cumhurbaşkanları çıkacak. Hepsine hayırlı bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Sınıf Başkanı Serra Bilezikçi ise, “ Belediye Başkanımızı ziyaret ettim ve arkadaşlarıma verdiğim seçim vaadini anlattım. Kendisi bugün sınıfımıza geldi ve sözümü tutmamı sağladı. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Serra Bilezikçi bir sonraki seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sınıfa getirmek istediğini de sözlerine ekledi. Paris Ortaokulu Müdürü Mehmet Külekçi de Belediye Başkanı Bilal Soykan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...