Son Haberler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı...

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Sinema ve sanat atölyeleri gençlere ilham oluyor

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Genç Atölye eğitimleri, farklı etkinliklerle dolu bir haftayı daha geride bıraktı. Birçok etkinliği içerisinde barındıran eğitimlerde sinema ve sanat atölyeleri gençler tarafından ilgi topladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Genç Atölye eğitimleri, farklı alanlarda ve çok yönlü olarak devam ediyor. Gezi programlarından konferans ve söyleşi programlarına kadar birçok etkinliği içerisinde barındıran Genç Atölye eğitimleri, dolu bir haftayı daha geride bıraktı.

Her hafta farklı konu ve konuklarıyla gençlere ilham olan sanat ve sinema atölyeleri, Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi’nde gerçekleştirilen Ebru dersi ile devam etti. 25 Temmuz Salı günü düzenlenen Geleneksel Sanatlar Atölyesi, Songül Ergün koordinatörlüğünde gerçekleştirildi. Atölyede Türk Ebru Sanatı tarihçesi ve uygulama teknikleri konuları ele alındı. 28 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen bir diğer programın konusu ise sinema oldu. Film Karelerinden Hayata Sinema Atölyesi’nde, Türk ve dünya sinemasından önemli örneklerle tarihimizin sinemadaki temsillerine bir bakış sunuldu. Program Enver Gülşen ve konuk olarak katılan Yönetmen Kubilay Erkan Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı öncesi bakanlık olarak aldıkları sıkı tedbirler sayesinde birçok vatandaşa fahiş...