Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

SGM yaz kurslarında kayıtlar 24 Haziran’da başlıyor

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde yaz kursları başlıyor. Farklı branşlarda atölyelerin gerçekleştirileceği SGM’lerde 24 Haziran Pazartesi günü itibariyle kayıtlar alınmaya başlanacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde 2023-2024 eğitim öğretimin sona ermesiyle aile ve öğrencilerin merakla beklediği yaz kursları başlıyor. Sosyal Gelişim Merkezleri (SGM) yaz kursları zengin ders içerikleriyle öğrenciler, eğlenirken öğrenecek, yaz tatilini verimli bir şekilde geçirecek.

15 farklı branş

SGM’lerde öğrencilere Satranç, Gitar, Bağlama, Dikkat Atölyesi, İngilizce, Akıl Oyunları, Drama, Ukulele, Tasarım, Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi, Robotik ve Kodlama, Mutfak, Gezi, Resim, Halk Oyunları gibi 15 farklı branşta eğitimler verilecek.

6 hafta sürecek

7-14 yaş öğrencilerin eğitim göreceği Adapazarı, Akyazı, Geyve, Sapanca ve Karasu olmak üzere 5 ilçede yaz kursları kayıtları 24 Haziran Pazartesi günü başlıyor. İlk ders zili 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan kurslar 6 hafta sürecek.

Ayrıntılı bilgi

Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşların, Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi için 444 40 54 (dahili 3740-3741-3742-3781-3783), Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi için 418 18 36, Geyve Sosyal Gelişim Merkezi için 517 10 06, Sapanca Sosyal Gelişim Merkezi için 582 54 01 ve Karasu Sosyal Gelişim Merkezi için 502 29 88 numaralarının aranabileceği ifade edildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...