Son Haberler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı...

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Serdivan Çocuk Bahçesi Başlıyor

Kategoride Diğer

Serdivan Çocuk Akademisi atölye ve etkinliklerini bahçesine taşıyor.

Serdivan Çocuk Akademisi’nde dört hafta boyunca 6000 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Yaz Dönemi atölyelerinin ardından Çocuk Bahçesi etkinlikleri düzenleniyor. 1-26 Ağustos tarihleri arasında haftanın beş günü birbirinden farklı ücretsiz atölye, ders ve etkinlik, Serdivan Çocuk Bahçesi’nde miniklerle buluşuyor.

Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenecek atölye ve etkinliklerden 3-12 yaş arası çocuklar faydalanabilecek.

Tamamı Ücretsiz

İlk hafta kayıtlarının 31 Temmuz Pazartesi saat 10.00’dan itibaren yapılabileceğini belirten akademi yetkilileri, her Cumartesi çocuklar için Geleneksel Oyunlar, Çocuk Şenliği, Sokak Oyunları ve Yarışmalar ile eğlenceli etkinlikler hazırladıklarını ifade etti.

Ücretsiz başvuruların online olarak fikirvesanat.org adresinden yapılacağı ve her hafta Pazartesi günü saat 10.00’dan itibaren yeniden kayıt yaptırılması gerektiği belirtilirken tüm programın ücretsiz olduğu ifade edildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı öncesi bakanlık olarak aldıkları sıkı tedbirler sayesinde birçok vatandaşa fahiş...