Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Şenol Dinç’ten Erenler İçin Ankara’da Hummalı Çalışma

Kategoride Diğer

SAKARYA- Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, Erenler İlçesinde yapılacak projelerle ilgili Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ile toplantı gerçekleştirdi.

Göreve başladığı günden bu yana yapılacak çalışmalarla ilgili projelerini bir bir planlayarak önemli bir yol kateden Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, Ankara ziyaretleri kapsamında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’yi Genel Merkezde ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Mustafa DESTİCİ’ye projelerin sunumlarını gerçekleştiren Başkan DİNÇ, aynı zamanda hizmet süresi boyunca yapılacakların da planlamasını detaylı bir şekilde anlattı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ, büyük ilgiyle dinlediği sunum sonrası, her bir proje için detaylı bilgi aldı ve gerekli her alanda desteklerini sonuna kadar vereceğini belirtti.

BBP GENEL BAŞKANI MUSATAFA DESTİCİ TEŞEKKÜRLER

Görüşme sonunda Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’ye şükranlarını ileten, Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ şu açıklamalarda bulundu; “Bugün Ankara’da Büyük Birlik Partisi Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ ile Erenler İlçemizde gerçekleştireceğimiz projelerimizle ilgili çalışmalarımızı değerlendirdik. Şunu belirtmek isterim ki, ciddi anlamda her detayı masaya yatırıyoruz. Ve yapılabilecek ne varsa Erenlerimiz için yapmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Her ne alanda olursa olsun bize destekleri tam. Yol haritamızı çizmiş bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımız daha da hız kazanarak artacak, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.”

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...