Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

Selçuk Kılıçaslan: İYİ Partimiz 5 yaşında

Kategoride Diğer

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İYİ Partinin kuruluşunun 5. yılına ilişkin yazılı bir mesaj yayınladı.

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan mesajında: “Kıymetli Hemşehrilerim, 25 Ekim 2017’de, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından ülkenin içinde  bulunduğu zor şartlarda, demokrasinin ve umut veren muhalefetin unutulduğu, tek ses rejiminin hakim olduğu bir ortamda kurulan partimizin kuruluşunun 5. yıl dönümünü Bartın’da kaybettiğimiz 41 şehidimizin acısıyla birlikte yaşıyoruz. Siyaset sahnesine girdiğinden bu yana tüm toplumun vicdanı haline gelen İYİ Parti,  başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, yöneticilerimiz ve partimize gönül verenlerin üstün çabalarıyla büyük başarılara imza attı ve Türkiye’nin umudu haline geldi. İYİ Parti,  kurulduğu günden bu yana gündemi takip eden değil gündem oluşturan, dar bir alana sıkıştırılan siyasetin önünü açan, liderimiz Sayın Meral Akşener’in ortaya koyduğu fedakar ve yapıcı siyasetin vatandaşlarımıza umut aşıladığı bir parti olmayı başardı. Özellikle 2019 Yerel Seçimleri’nde büyük başarılara imza atarak metropollerin kazanılmasında çok önemli ve kritik rol oynadı” diye ifade etti.

“Mutlu, huzurlu ve zengin Türkiye”

Kılıçaslan: “Bundan sonra da hedefimiz güçlü, dürüst ve deneyimli kadrolarımız ile özlemini çektiğimiz adil, şeffaf ve liyakatin öncelendiği mutlu, huzurlu ve zengin bir Türkiye için iktidar olmaktır. Bu vesileyle partimizin kuruluşunun 5. yılını en içten dileklerimle kutlar, Sayın Genel Başkanımız ile aynı yolda yürüyen, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, partimize teveccüh gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Yüce Allah bizlere nice mutlu ve başarılı yıldönümleri kutlamayı nasip etsin” diye belirtti.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...