Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

‘Şehrimizin her noktasına hizmet ulaştırıyoruz’

Kategoride Diğer

Başkan Ekrem Yüce ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Serdivan’da ilçe protokolü ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Yüce, “Hangi ilçemize 3 yıl içerisinde hangi hizmetleri yaptıysak bir bir detaylı olarak hemşerilemizle paylaşıyoruz. Şükürler olsun her ilçemizde önemli yatırımları büyük projeleri hayata geçirdik. Serdivan ilçemizde de çok önemli yatırımları gerçekleştirdik” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İlçe ilçe gezip 3 yıl içerisinde hayata geçen projeleri ve hali hazırda devam eden yatırımları tek tek anlatan Başkan Yüce, son olarak Serdivan’da Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı Başkanı Burak Erken ve teşkilat mensupları, Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can ve Serdivan’lı muhtarlar ile bir araya geldi.

İlk olarak parti teşkilatını ziyaret eden Başkan Yüce, burada teşkilat mensuplarına Serdivan’da hayata geçirilen yatırımları paylaştı. Teşkilat Başkanı Burak Erken, Serdivan’da hayata geçirilen tüm yatırımlar için Başkan Yüce’ye teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Yüce, Serdivan muhtarlarıyla bir araya geldikten sonra Serdivan Belediyesini ziyaret etti. Ziyaretler boyunca Başkan Yüce’yle beraber olan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Başkan Yüce’ye teşekkür etti.

Bütün ilçelerimiz önemli

İlçe teşkilatı ve Serdivan’lı muhtarlar ziyaretinde konuşan Başkan Yüce, “Tüm ilçelerimizi tek tek ziyaret ediyor, hangi ilçemize 3 yıl içerisinde hangi hizmetleri yaptıysak bir bir detaylı olarak hemşerilemizle paylaşıyoruz. Şükürler olsun her ilçemizde önemli yatırımları büyük projeleri hayata geçirdik. Serdivan ilçemizde de çok önemli yatırımları gerçekleştirdik.

Serdivan için çalışıyoruz

Serdivan’da gerçekleştirilen yatırımlara ilişkin detayları veren Başkan Ekrem Yüce, “22 km’ye tekabül eden 38 bin 639 ton asfalt çalışması yaptık. Şehrimizin en önemli sorunlarından birisi olan trafik sorununa 3 ilçemizi bağlayacak köprülü kavşak projesini hayata geçirdik. Bisiklet yolları projemizin 95 kilometrelik 1. Etabını tamamladık. Projenin 2 ve 3. Etapları tamamlandığında toplam bisiklet yolu ağımız 120 kilometreye ulaşacak. Birçok cadde ve sokakta üst yapı ve altyapı çalışmalarımız tamamlayarak iyileştirmelerini gerçekleştirdik. Başta 32 Evler Mahallesi olmak üzere Serdivan’da ki 11 mahallemizde su kayıplarını azaltmak ve israfı önlemek için 7,5 km’lik içme suyu hattında çalışmalarımızı tamamladık ve 3 içme suyu deposu inşa ettik.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...