Son Haberler

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun...

“Muhtarlarla iş birliğimiz güçlenerek devam edecek”

SAKARYA - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı...

Alemdar: Sakarya’da yeni bir kalkınma ve gelişim dönemi başlıyor

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir’in önceki dönem belediye başkanı Zeki Toçoğlu...

SEAH’ta emekliye ayrılan personele plaket verildi

Kategoride Diğer

SEAH Destek ve Kalite Müdürlüğü bünyesinde görev yaparak emekliye ayrılan personele plaket takdim edilerek, teşekkür belgesi verildi.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Destek ve Kalite Müdürlüğü tarafından emekliye ayrılan ve daha önce hastanede görev yaparak emekli olmuş personele yönelik program düzenlendi. Programa SEAH Başhekimi Prof. Dr. Fikret Halis, Destek ve Kalite Müdürü Tülay Kaya, Müdür Yardımcımız Recai Temel, emekli olan personel ve aileleri ile birlikte görev yaptıkları mesai arkadaşları katıldı. Düzenlenen programda emekli olan personele hizmetlerinden dolayı plaket ve teşekkür belgesi verildi. Programda konuşan Hastane Başhekimi Prof. Dr. Fikret Halis “Uzun yıllar sağlık camiasında büyük bir özveri ve titizlikle görev yapan mesai arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki yaşamlarında mutluluklar diliyorum.” dedi. Destek ve Kalite Müdürlüğü bünyesinde görev yaparak emekliye ayrılan personelde gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik...