Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

SAÜ Ailesi İftarda Buluştu

Kategoride Diğer

Sakarya Üniversitesinin tüm personeli ve aileleri Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın davetiyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar programına SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, Prof. Dr. Hatem Akbulut, Prof. Dr. Temel Gürdal, SAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Yaşar Kahraman, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi (SEAH) Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis, Fakülte Dekanları, Sakarya Üniversitesi akademisyenleri, idari personel ve aileleri katıldı.

İftar öncesi tüm masaları tek tek dolaşarak personel ve aileleriyle sohbet eden Rektör Savaşan, “Geleneksek olarak yapılan iftar programlarına pandemi sebebiyle ara vermek zorunda kalmıştık, bugün birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu ender ve özel programda yalnızca iftar yapmış olmuyoruz; farklı birimlerde görev yapan akademik ve idari personelimiz birbirini yakından tanıma fırsatı sunduğu için bu buluşmaları değerli buluyorum.

Sakarya Üniversitesi büyük bir aile. Kurumsal aidiyet duygusunu geliştiren bu büyük buluşmalar sayesinde her bir personelimiz böylesine geniş bir ailenin ferdi olduğunu yeniden hissediyor” diye konuştu.

İftar programının ardından davetliler birbirleriyle uzun uzun sohbet etti.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...