Son Haberler

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Hedefim Sensin

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın...

SATSO 16. Meslek Grubu İftar Etkinliklerine Finans Sektörü ile Devam Etti

Kategoride Diğer

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren sigortacılık ve finans sektör temsilcisi 16. Meslek Komitesi, banka ve finans sektöründe iştigal eden üyelerine yönelik iftar programı düzenledi.

Geçtiğimiz hafta sigorta acentelerinin davetli olduğu iftar etkinliği düzenleyen komite üyeleri bu hafta da finans sektörü ve banka şubelerini iftar etkinliğinde ağırladı.

Ev sahipliğini Komite Başkanı Ayhan Akdağcı, Başkan Yardımcısı Mutlu Eşme, Komite Meclis Üyeleri Tuncay Cebeci ve Zafer Yıldırım ile Komite Üyeleri Ali Esen, Şerafettin Gülerce ile Hasan Uçar’ın üstlendiği etkinliğe Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği (SESKOP) Başkanı Ali Yılmaz, Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Halkbank Bölge Koordinatörü Dursun Ali Kılıçlı, esnaf odası başkan ve temsilcileri, kurumsal bankaların şube müdürleri, ilçe esnaf kefalet kooperatif başkanları ve ilçe esnaf odaları başkanları katıldı.

Komite Başkanı Ayhan Akdağcı iftar programı ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi: “16. Meslek Komitesi olarak geçen hafta sigorta acentesi üyelerimizi iftarımızda ağırladık, bu hafta da finans ve banka şubesi üyelerimizi ağırladığımız güzel bir iftar daha gerçekleştirdik. Komitemiz sigortacılık ve finans sektörünün şehirdeki en büyük temsilcisi. Üyelerimizin sorunları ve taleplerine karşı sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu etkinliğimizin de beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Katılan tüm başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İftar etkinliğinin sonunda SESOB Başkanı Hasan Alişan, SESKOP Başkanı Ali Yılmaz, Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca ve Halkbank Bölge Koordinatörü Dursun Ali Kılıçlı’ya günün anlamına yönelik plaket takdiminde bulunuldu.

Konuşma ve plaket takdiminin ardından katılımcılar birlikte sohbet etme ve kaynaşma imkanı buldular.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla artan peyzaj düzenlemelerinde suyun akılcı kullanımına özen gösterilmesi gerektiğini belirterek,...