Son Haberler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni...

Sakarya 2023’ü harika etkinliklerle kapatacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinliklerinde takvim açıklandı. Filistin’i...

Büyükşehir büyüleyici “Sakarya” karelerinden kazananları açıkladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya’yı dünyaya en etkileyici eserlerle tanıtmayı hedeflediği...

Sapanca’daki Zincir Marketler Denetlendi

Kategoride Diğer

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri marketlerde; sebze, meyve, temel gıda ürünleri ile temizlik ürünleri başta olmak üzere temel ihtiyaç malzemelerinin fiyat ve gramajlarını kontrol etti.

Zabıta Müdürü Hüseyin Güreci yaptığı açıklamada; “Zabıta ekiplerimiz tarafından market zincirlerin fiyat etiketi ve kasada olan fiyat karşılaştırılması, ürünün son kullanım tarihinin geçip, geçmediği ve gramajları kontrol ediliyor. Halkımızın refahı için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz ve fırsatçılığa asla izin vermiyoruz. Zabıta ekiplerimiz, sorumluluk sahasında denetim yaparak haksız uygulamanın önüne geçmeye çalışıyor. Vatandaşlarımızın hakkını korumaya yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Belediye olarak üzerimize düşen çalışmaları titizlikle yerine getirirken, esnafımızın da gerek etiket gerekse fiyat uygulamasında aynı duyarlılığı göstermelerini ve kurallara riayet etmelerini rica ediyorum” dedi.

Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni konuk eden Büyükşehir Hentbol sahadan sahadan 46-29’luk skorla ayrılarak 8....