Son Haberler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Sakarya’da Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri başlıyor

Her yıl 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı...

Sapanca Kültür – Sanat Kurslarına Kayıtlar Başladı

Kategoride Diğer

Sapanca Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarının yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları başladı. Sapanca Belediyesi ve Sapanca Halk Eğitim Merkezi’nin yeni eğitim öğretim yılı kurs merkezleri yeniden kursiyerlerine kapılarını açmaya hazırlandı.

Sapanca Belediyesi bünyesinde amigrumi kursu, makrome, İngilizce, cam altı boyama, örgü, punch nakışı, seramik, çini, yağlı boya resim, kara kalem, ahşap boyama ve kağıt rölyef dallarında eğitim verilmesi planlamaktadır.

Hemşehrilerimizin yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçe halkının sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da kültür sanat kurslarını Sapancalılar ile buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi. Başkan Özen, “İlçemizi eğitimin, kültürün, sanatın, sporun merkezi haline getirmek adına faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sapanca Gençlik Merkezimizde yaz/ kış yüzme kurslarımız, yine yaz ve kış spor kurslarımız ile her yaştan hemşehrimizi kültürel ve sanatsal aktivitelere yönlendirerek yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz 2023-2024 dönemi kültür sanat kurslarımıza kayıtlarımız başladı. Tüm vatandaşlarımızı kayıt olmaya davet ediyorum” dedi.

Kurslara katılmak isteyenlerin, nüfus cüzdan fotokopileri ve doldurulacak form ile Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Sapanca Belediyesi Beyaz Masa veya Sapanca Halk Eğitim Merkezi’ne kayıt yaptırabilecekleri aktarıldı. Kültür kursları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün 0 264 592 01 75  nolu telefonundan ayrıntılı bilgi alabilecekler.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...