Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Salih Ege Üçkardeş Delikanlı Oldu

Kategoride Diğer

Adapazarı Budaklar Mahallesinin sevilen isimlerinden Kâmil Üçkardeş’in torunu Salih Ege düzenlenen sünnet cemiyetiyle erkekliğe ilk adımı attı.

Yahya Gedik İnşaat/Mühendislik firmasında İnşaat Teknikeri olarak görev yapan baba Murat Üçkardeş ve anne Bahar Üçkardeş oğulları Salih Ege’nin ilk mürüvvetinde misafirleriyle yakından ilgilendiler. 6 Ağustos 2023 Pazar günü Budaklar Mahallesindeki Dernekkırı Milletevi’nde gerçekleşen sünnet cemiyetine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun yanısıra kalabalık davetli topluluğu katıldı.

İlkokul üçüncü sınıf öğrencisi Salih Ege Üçkardeş’in sünnet cemiyetinde büyük heyecan yaşayan babaanne ve dedesi Neziha-Kamil Üçkardeş çifti ile anneanne ve dedesi Emine-Raşit Bayram çifti cemiyetlerine katılan herkese çok teşekkür ettiler.

Cemiyete katılarak Salih Ege’nin mutluluğunu paylaşan davetliler, “Allah damatlığını da görmeyi nasip etsin” temennisinde bulundular.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...