Son Haberler

SAÜ Tıp Fakültesinden TÜSEB Projesi

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkan...

SGC’den Osman Çelik’e ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu...

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Salih Ege Üçkardeş Delikanlı Oldu

Kategoride Diğer

Adapazarı Budaklar Mahallesinin sevilen isimlerinden Kâmil Üçkardeş’in torunu Salih Ege düzenlenen sünnet cemiyetiyle erkekliğe ilk adımı attı.

Yahya Gedik İnşaat/Mühendislik firmasında İnşaat Teknikeri olarak görev yapan baba Murat Üçkardeş ve anne Bahar Üçkardeş oğulları Salih Ege’nin ilk mürüvvetinde misafirleriyle yakından ilgilendiler. 6 Ağustos 2023 Pazar günü Budaklar Mahallesindeki Dernekkırı Milletevi’nde gerçekleşen sünnet cemiyetine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun yanısıra kalabalık davetli topluluğu katıldı.

İlkokul üçüncü sınıf öğrencisi Salih Ege Üçkardeş’in sünnet cemiyetinde büyük heyecan yaşayan babaanne ve dedesi Neziha-Kamil Üçkardeş çifti ile anneanne ve dedesi Emine-Raşit Bayram çifti cemiyetlerine katılan herkese çok teşekkür ettiler.

Cemiyete katılarak Salih Ege’nin mutluluğunu paylaşan davetliler, “Allah damatlığını da görmeyi nasip etsin” temennisinde bulundular.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

SAÜ Tıp Fakültesinden TÜSEB Projesi

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkan Acar’ın yürütücülüğünü yaptığı proje, TÜSEB-A Grubu Ar-Ge projeleri kapsamında destek...