Son Haberler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni...

Sakarya 2023’ü harika etkinliklerle kapatacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinliklerinde takvim açıklandı. Filistin’i...

Büyükşehir büyüleyici “Sakarya” karelerinden kazananları açıkladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya’yı dünyaya en etkileyici eserlerle tanıtmayı hedeflediği...

Sakaryalılar her hafta sonu Millet Bahçesi’ne akın ediyor

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Açık Hava Etkinlikleri, yaz döneminin tadı, tuzu oluyor. Bu hafta sonu çocuklar, Açık Hava Sahnesi’nde şarkılar, masallar, karagöz-hacivat oyunları ve çocuk animasyonlarıyla eğlence dolu 2 gün geçirdi. Sakaryalılar her hafta sonu, birbirinden keyifli etkinlikler için Millet Bahçesi’ne akın ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaz döneminin en keyifli etkinliklerini Sakarya Millet Bahçesi’nde düzenliyor. Burada oluşturulan dev sahnede Büyükşehir Açık Hava Etkinlikleri, birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz hafta sonu da eğlenceyle, bilgiyle, aktiviteyle geçti. Sakaryalı aileler ve çocuklar cumartesi ve pazar günü birbirinden renkli etkinlikler için Sakarya Millet Bahçesi’ne akın etti.

3 farklı, eğlenceli etkinlik

Minikler, iki günde 3 farklı aktiviteyle moral buldu. Cumartesi günü şan öğretmeni hikâye anlatıcısı Zeynep Betül Akyıldız’ın sunumuyla “Çocuklarla Şarkılı Masallar” etkinliği gerçekleştirildi ve sahne dolup taştı. Daha sonra ise “Pasaklı Karagöz” etkinliğinde tiyatrocu Seçkin Bayramoğlu çocuklara eğlence dolu bir performans sundu. Pazar günü ise çocuklar “Ratatuy” isimli animasyon filmi izledi. Film saatinde etkinlik alanı tıklım-tıklım doldu.

“Tüm Sakarya’yı bekliyoruz”

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakaryalı ailelerimizi, gençlerimizi ve çocuklarımızı etkinliklerimizde bir araya getiriyor, sosyal hayatın merkezinde olmalarını sağlıyoruz. Bu yıl yaz sezonunun en gözde noktası Sakarya Millet Bahçesi oldu. Açık Hava Yaz Etkinliklerimizde birbirinden kıymetli sanatçıları, oyuncuları, Türkiye’ye mal olmuş değerli isimleri misafir ediyoruz. Her hafta sonu daha renkli, daha eğlenceli bir aktivitede bir araya geliyoruz. Tüm Sakaryalıları hafta sonu düzenlediğimiz programlarımıza katılmaya davet ediyoruz. Tamamen ücretsiz etkinliklerimizin takvimi www.sakarya.bel.tr adresinde yayınlanmıştır” denildi.

Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni konuk eden Büyükşehir Hentbol sahadan sahadan 46-29’luk skorla ayrılarak 8....