Son Haberler

Kalpler Bir, Bayram Bir!

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Kurban Bayramı vesilesiyle bir...

Erenler’de Altyapı Çalışmaları Başladı

Erenler’de Dilmen mahallesi, Küpçüler Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ve Erenler...

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Sakarya’da Bayram bir başka

Kategoride Diğer

Şehir genelinde düzenlenen toplu bayramlaşma törenlerine katılan Başkan Ekrem Yüce, “Ramazan’ın ardından bayrama kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çok şükür pandeminin kısıtladığı buruk bayramlaşmaları geride bıraktık ve tüm kardeşlerimizle kucaklaşabiliyoruz. Kardeşliğin, hoşgörünün, tebessümün yaşandığı, hemşerilerimizle kucaklaştığımız bayram günleri Sakarya’da bir başka oluyor. Rabbim nice bayramlarda buluşmayı nasip eylesin” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehir genelinde düzenlenen toplu bayramlaşma törenlerine katıldı. Vali Çetin Oktay Kaldırım ve İl Müftüsü Hasan Başiş ile Şeyh Edebali Camii’nde eda ettikleri Bayram Namazı ile güne başlayan Başkan Yüce daha sonra Ormanpark’ta gerçekleştirilen toplu bayramlaşma törenine katılarak Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluşları üyeleri, ilçe belediye başkanları, il ilçe müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı. Huzur ve kardeşliğin şehri olan Sakarya’da bayramların kucaklaşmaya bir vesile olduğunu ifade eden Başkan Ekrem Yüce, nice bayramlara sağlık, sıhhat içerisinde ulaşabilmeyi temenni etti.

AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma programı

Ormanpark’ta düzenlenen toplu bayramlaşma töreninin ardından Başkan Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanlığı’nın bayramlaşma programına katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, ilçe belediye ve teşkilat başkanları ile AK Parti davasına gönül vermiş teşkilat üyeleriyle bayramlaşan Başkan Yüce, birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’da AK Parti’nin başarısını daha yükseklere taşıyacaklarını dileyerek hayırlı bayramlar temennilerini iletti.

Bayramlaşma kültürünü yaşatmaya devam edeceğiz

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, programlarına STK’lar tarafından düzenlenen bayramlaşmalarla devam etti. SATSO ve MÜSİAD üyeleriyle bayramlaşan Başkan Yüce, iş dünyasının Sakarya’ya kattığı değerleri çok önemsediklerini ifade ederek birlik beraberlik vurgusunda bulundu. Daha sonra Sakarya Yerel Kültür Derneği tarafından düzenlenen bayramlaşma etkinliğine katılarak vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yüce, bayramlaşmanın bir kültür olduğunu ve tüm kültürlerin yaşatılarak gelecek nesillere aktarılmasını çok önemsediklerini belirterek dernek üyelerine hayırlı bayramlar diledi. 

“Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin”

İtfaiye Teşkilatı’nda görevi başında olan İtfaiye erlerinin bayramını tebrik eden ve kolaylıklar dileyen Başkan Ekrem Yüce, bayramlaşma programlarına ilçe ziyaretleriyle devam etti. Karapürçek, Akyazı ve Hendek teşkilat mensupları, muhtarlar ve vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Ekrem Yüce, bayramın ardından çalışma tempolarını daha da arttıracaklarını belirterek şunları söyledi: “İlçelerimizin, mahallelerimizin eksiklerini tek tek gideriyoruz. Bize büyük bir destek gösteren hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak adına gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin, nice bayramlara ulaştırsın” dedi. Bayramın ikinci günü ise Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ile birlikte Sakarya Tokatlılar Derneğine ziyaretten bulunan Başkan Yüce daha baba ocağı olan Geyve’nin Çengel Mahallesi’nde hemşerileriyle bir araya gelerek bayramlaştı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Kalpler Bir, Bayram Bir!

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Işıksu'nun mesajında, bayramın huzur ve sevgi dolu...