Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

Sakarya Tatankalarından Galibiyet

Kategoride Diğer

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonun Korumalı Futbol Süper Liginde mücadele eden Sakarya Üniversitesi Tatankaları, bu sezonun üçüncü maçında rakibi Dokuz Eylül Üniversitesini 28-14 mağlup etmeyi başardı.

Sakarya Üniversitesi Tatankaları, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Korumalı Futbol Süper Ligindeki mücadelesine devam ediyor. Daha önce pandemi ve hava koşulları nedeniyle ertelenen maçta, Tatankalar Dokuz Eylül Efeler takımını Sakarya Üniversitesi Kampüs Stadyumunda mağlup etti.

Maçın ilk çeyreğine üstün hücum oyunları ile giriş yapan Sakarya Tatankaları Burak Bayram’ın attığı iki ayak gölüyle skoru 6-0’a getirdi. Tatankalar, maçın ikinci çeyreğinde Hayati Berker Eşme ve Ofans çizgi oyuncularının büyük gayreti ile ekstrayı skora çeviren Nurettin Kayalar skoru 14 – 0’a getirdi. Maçın üçüncü çeyreğinde Berker Eşme ile bir gol daha bulan Tatankalar, Burak Bayramın ekstra sayısı ile skoru 21-0’a getirdi.

Dokuz Eylül Korumalı Futbol takımına, Hüseyin Nimet Han Aydın’ın top kapması, Ed Santos’un golü ve Burak Bayram’ın bir sayılık ekstrasıyla hızlı bir cevap veren Tatankalar sahadan galibiyet ile ayrıldı.

Sakarya Üniversitesi Tatankaları, 10 Nisan Pazar günü saat 14.30’da ODTÜ Yeni Büyük Sahada yapılacak maçta Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile  (METÜ Falcons’la) karşı karşıya gelecek.

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...