Son Haberler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında...

Gündoğdu: Esnaf ve Sanatkarlarımızla İşbirliğine Devam Edeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli...

Burhan Namlı: Cumhur İttifakı Etle Tırnak Gibidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı,...

Saadet Akyazı’da iki Aday Adayı ile Sahneye Çıktı

Kategoride Diğer

Şeref Tan ve Zekeriya Alan: Deneyimli İsimlerin Adaylığı

İş dünyasında aktif rol alan Şeref Tan, yerel yönetimler ve belediyecilik alanındaki mezuniyetiyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda gıda üretimi, tarım, ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Tan, Akyazı Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklamıştı. Emekli Gayrimenkul Danışmanı Zekeriya Alan ise Milli Görüş çizgisinde siyasi mücadelesiyle biliniyor. Her iki aday adayı da Akyazı’nın sorunlarına çözüm getirmeyi ve ilçeye özlenen hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Furkan Yavuz ve İbrahim Yırtıcı: Gençlik ve Deneyimin Birleşimi

Akyazı Gençlik Kolları Başkanı Furkan Yavuz, gençliğin dinamizmi ve projeleriyle Akyazı’nın kalkınmasına katkı sağlamayı hedefliyor. Aynı zamanda Akyazı Belediye Meclisi üyesi aday adaylığını açıklayan Yavuz, gençlerin sesini ilçe yönetimine taşımak istiyor. Yönetim kurulu üyesi İbrahim Yırtıcı ise belediye meclisi için aday adaylığını duyurdu. Deneyimli bir isim olan Yırtıcı, ilçenin ihtiyaçlarına uygun projelerle daha yaşanabilir bir Akyazı oluşturmayı hedefliyor.

 
- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında 200 bin çağrı ile 41 bin online başvuruya cevap verip...