Son Haberler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni...

Sakarya 2023’ü harika etkinliklerle kapatacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinliklerinde takvim açıklandı. Filistin’i...

Büyükşehir büyüleyici “Sakarya” karelerinden kazananları açıkladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya’yı dünyaya en etkileyici eserlerle tanıtmayı hedeflediği...

Rekreatif etkinlikte buluştular

Kategoride Diğer

SUBÜ Rekreasyon Yönetimi Bölümü ve Sapanca Gençlik Merkezi iş birliği ile Arifiye Gençlik Kampı’nda rekreatif etkinlik düzenlendi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü ve Sapanca Gençlik Merkezi iş birliği ile Sakarya İl Ormanı’nda bulunan Arifiye Gençlik Kampı’nda rekreatif etkinlik düzenlendi. Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aydın Yılmazer’in de desteklediği etkinliğe Dr. Öğretim Üyesi Halil İbrahim Genç, Öğretim Görevlisi Hasip Cana, bölüm öğrencileri ile ortaöğretim öğrencileri katıldı. Etkinliğe ilişkin değerlendirmelerde bulunan Rekreasyon Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Halil İbrahim Genç ve Sapanca Gençlik Merkezi Müdürü Ubeydullah Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini inşa etme noktasında gençlere düşen sorumluluğa dikkat çekerek; başta bilim, sanat ve spor olmak üzere her alanda bilginin derinliklerine inilmesi gerektiğini, başarının sağlam temellerle sürekli hale geldiğini ve geçmişteki mücadele ile birlik ruhundan ilham alarak kalıcı eserler bırakmanın mümkün olabileceğini ifade ettiler.

Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni konuk eden Büyükşehir Hentbol sahadan sahadan 46-29’luk skorla ayrılarak 8....