Son Haberler

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun...

“Muhtarlarla iş birliğimiz güçlenerek devam edecek”

SAKARYA - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı...

Alemdar: Sakarya’da yeni bir kalkınma ve gelişim dönemi başlıyor

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir’in önceki dönem belediye başkanı Zeki Toçoğlu...

Rekreatif etkinlikte buluştular

Kategoride Diğer

SUBÜ Rekreasyon Yönetimi Bölümü ve Sapanca Gençlik Merkezi iş birliği ile Arifiye Gençlik Kampı’nda rekreatif etkinlik düzenlendi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü ve Sapanca Gençlik Merkezi iş birliği ile Sakarya İl Ormanı’nda bulunan Arifiye Gençlik Kampı’nda rekreatif etkinlik düzenlendi. Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aydın Yılmazer’in de desteklediği etkinliğe Dr. Öğretim Üyesi Halil İbrahim Genç, Öğretim Görevlisi Hasip Cana, bölüm öğrencileri ile ortaöğretim öğrencileri katıldı. Etkinliğe ilişkin değerlendirmelerde bulunan Rekreasyon Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Halil İbrahim Genç ve Sapanca Gençlik Merkezi Müdürü Ubeydullah Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini inşa etme noktasında gençlere düşen sorumluluğa dikkat çekerek; başta bilim, sanat ve spor olmak üzere her alanda bilginin derinliklerine inilmesi gerektiğini, başarının sağlam temellerle sürekli hale geldiğini ve geçmişteki mücadele ile birlik ruhundan ilham alarak kalıcı eserler bırakmanın mümkün olabileceğini ifade ettiler.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik...